Prijava

meni prije bio dobar komp windows 7 pa se pokvari, a kad mi ga je stric popravio ne liči ni na šta. starci neće da plate nekog stručnog

Koji manji kvar?! Dok je radio, pre nekoliko meseci se pojavila crtica preko celog ekrana koja je treperila, a slika je bila tamnija i smenjivale su se boje od plave do roze, ekran se palio tek onda kada se pojavi "welcome" a u poslednjih par meseci je svetlo pored power dugmeta treperilo.

E, pa, to prevazilazi moju "stručnost". Nadam se da se može popraviti. :)

Хахаха, који од пентјума 4?

Džabe popravka, kupujemo novi ili polovan.

Džabe popravka, kupujemo novi ili polovan.

da te utešim, moj monitor zrači poput Vinče, uskoro ću imat pogled Klarka Kenta. A u kućištu čuvam tarantule, zmije i po koju izumrlu vrstu dinosaura.

Znam kako se osećaš, razumem te. :)

Vi što vas bole zubi. Idite zubaru. Jeste da malo košta, ali se isplati. :)

Upravo bio. I ispao slepac što mu nisam rekao da odmah vadi. Doduše, jes' da je sad mnogo bolje, ali braaatee, ako hoću da ga popravljam, sve ukupno - 85 jevreja! A ćale u nekim dugovima, pičkama materinama, već godinu dana ne može da se sastavi... Užas jebeni. Mada mi je drago što je rekao da ako hoću da ga popravim da će on pozajmiti od nekoga, ali realno, sedmica je u pitanju, tako da se bukvalno ni ne vidi. Da je neki prednji pa da ga popravljam, ovako, vadi i ćao. A i da ga popravim, niko mi neće garantovati da me neće opet zaboleti i onda bih svejedno morao da ga vadim.

Ček, je l' to treba da ti vade živac ili samo da poprave i da ti stave plombu?

I vađenje živca, i čišćenje kanala i onda bomba. Ma zajebi.

Ja sam to plaćala na rate, treba dva ili tri tretmana živca u velikom vremenskom razmaku da bi mogao da se vadi.

Блејче, јес' оно ти на слагалици? х)

Da brate. Jebote, koi sam međed, kadar nevera!

Како бре убоде она баба асоцијације јебем јој матер, а бољи си био реално...

:D Jebiga brate, jebiga. Nema veze, biće drugi put. :)

Al te oprala baba hahahaaahahhahahah

Upravo bio. I ispao slepac što mu nisam rekao da odmah vadi. Doduše, jes' da je sad mnogo bolje, ali braaatee, ako hoću da ga popravljam, sve ukupno - 85 jevreja! A ćale u nekim dugovima, pičkama materinama, već godinu dana ne može da se sastavi... Užas jebeni. Mada mi je drago što je rekao da ako hoću da ga popravim da će on pozajmiti od nekoga, ali realno, sedmica je u pitanju, tako da se bukvalno ni ne vidi. Da je neki prednji pa da ga popravljam, ovako, vadi i ćao. A i da ga popravim, niko mi neće garantovati da me neće opet zaboleti i onda bih svejedno morao da ga vadim.

Eh, baš htjedoh da napišem idi što prije, možda još živac može da se spasi. Ali eto... Zato je bitno odnah otći, završiš za 20 minuta bez bola, cijena niska. A sad ćeš morati mjesec dana da se cimaš dok ga ne zavrišiš konačno. Cijena nije tako velika. Tu ti se ubraja stavljanje otrova, vađenje živca (živac se izvadi odmah, a onda se kanali čiste jednom ili više puta u zavisnosti od toga da li postoji proces), svaki put se stavlja meko punjenje i privremeno zatvara zub. Kad se "izliječi" definitivno se puni, a nakon nekoliko dana ide plomba. Tu se vjerovatno ubraja i par snimaka, 2 najmanje su potrebna da se sve ok odradi.

Ti vidi sam, uvijek je bolje sačuvati zub. Ne znam koliko imaš godina, jesu li ti narasle osmice, jer ako nisu, onda postoji mogućnost da osmica djelimično zatvori prostor ako izvadiš zub. Ali glupo je ovako napamet pričati, sve zavisi. :)