Moram nekom da se izjadam :((

  1. Kad beše ona epidemija svinjskog gripa, ova moja maloumna žena me natera da popijem beli luk ko tabletu s vodom. Kad tad nisam umro od bolova u želucu, nikad neću.

    ouuuu, to NIKAKO. Životinje izbegavaju sve eterične biljke, upravo iz tih raloga, što kada se same jedu (bez nečeka da ublaži njihovu koncentraciju eteričnih sastojaka) izazivaju probleme u stomaku (ne samo želucu). Tako da lukac, da, ali uvek uz neku hranu.

    ako ce ti biti lakse,bice i gore,tako da je ovo jos i dobro.
    ionako ti se megatrone blizi kraj :P

    Oživeće mene ♥Saundvejv♥, ništa se ti ne sekiraj. :) Ili ću postati Galvatron, malo čuknut u glavu, ali opet, ti si gotov. :)

  2. Skajfajr te šutnuo samo tako, iako si ga spasao, ibili ste izviđači zajedno, i sve... Poor, poor Starscream. :) Ali ovaj seksi hip dance me oduševio. :)
    http://www.youtube.com/watch?v=CMQXbN1578M

    Inače sad više i nisam gladna, nekako kada moram uspem i sa tri obroka da izdržim.

  3. Iz nekog razloga sam i ja jednom tako konzumirala beli luk kao tabletu (nije bilo zbog gripa), ali da me ubijes ne znam zasto. Ne secam se da me je boleo zeluac. Nikad se ovog ne bih ni setila, da ne pomenuste sad... :)

  4. Skajfajr te šutnuo samo tako, iako si ga spasao, ibili ste izviđači zajedno, i sve... Poor, poor Starscream. :) Ali ovaj seksi hip dance me oduševio. :)

    pfffff...sta sve ne cinis zbog vlasti,na niske si grane spao.to znaci da se tvoja vladavina bliz kraju.ah,kada se setim iz jedne epizode:"megatron je na kolenima,ja starskrim preuzimam komandu".tada je bila i jedina sansa da porazimo autobote. :P

  5. DECEPTICONS, TRANSFORM AND RISE UP! Ja imam i kečfrazu, kao Optimus! HA! To je najbitnije! Bilo je još šansi, jedna je propala jer smo se napili, hnjo, hnjo, hnjo.

    Pih, šta smo sve morali da radimo.... ovo je najgore.
    http://youtu.be/B2xW1BqeZgM

    Poslednji klip. Ih, opet sam gladna... Nemam više ništa slatko, a treba i da učim... Do ujutru.... Bre!

  6. U četvrtak smo izgubili bebu. Teško mi je.
    Danas idem po ženu u bolnicu.

    Radijacija ovde.

  7. U četvrtak smo izgubili bebu. Teško mi je.
    Danas idem po ženu u bolnicu.

    U jebem ti život.

  8. Čoveče...

    E a bolestan sam od subote, još sve do danas izlazio napolje, išao u školu, i sad me baš spucalo. Ne mogu na miru da spavam od nosa.

  9. E Duče,
    Ja sam bolestan godinama, ovo što ja radim to sam bolestan čovek može sebi da dopusti... xaxaxaxax

  10. ahhahahaha, šta radiš? :D

  11. Stigli smo iz bolnice,nije dobro....

  12. Pa šta ćeš onda na netu, idi kod žene.

  13. Evo ležimo u krevetu zajedno,pozdravlja vas.

  14. Natnat

    Pa šta ćeš onda na netu, idi kod žene.

    Svašta pričaš...pa sasvim normalno je da budeš na Vukajliji onda kad imaš neku porodičnu tragediju.
    To tako ide, tako treba.
    Svi se loguju na neki sajt kad im neko umre, a naročito ako je neko najbliži u pitanju. Tada je normalno da misliš na web-sajtove za zabavu.

  15. Ajde ti ne seri molim te.

  16. Како се покења човек не верујем. Радијацијо, држи се матори.

  17. Neka,već sam rekao kurdu da banuje sve moje naloge,ne treba mi ovakvo prozivanje u životu.

    Vidimo se.

  18. Ok. Ajde sad ti tamo.

  19. Karamazov, draga PIČKETINO, što to nisi kazao sa originala, smradu?!
    Ovde se 5 strana pisalo podrške kad neko pokušava da ostavi pušenje, a kad čovek ima pravi problem dođe neki idiot sa duplaka da se posere. E pa dabogda ti se desilo što i Bokiju. Toliko.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.