Moram nekom da se izjadam :((

  1. И ти га сад прећера Стоже јеботе, који је курац са вама људима? Иначе слажем се за ово са подршком, кад се неко пожали што су му јебени нокти урасли у прсте после тога изађе двије странице квази сажаљевања а кад лик има прави проблем већина искулира, јеби га. Кад сам видо пост само сам се понадао да је неки много лош трол са болесним смислом за хумор,жао ми радиејшна штаћеш, ал на муци се познају јунаци..
    Опет кажем, Радијацијо,држи се матори, биће боље.

  2. Žao mi je, matori, al' podignite glavu i skupite snage, krenite dalje, daće Bog sreće, biće djece!

  3. Žao mi je, matori, al' podignite glavu i skupite snage, krenite dalje, daće Bog sreće, biće djece!

    Hvala matori.
    Evo ležimo u krevetu ceo dan,otplakali smo pošteno,oboje smo popili nešto za smirenje i gledamo neke filmove,al kroz televizor,nemamo pojma ni šta gledamo. Teško je,jebi ga.

  4. drz' se radioaktivni, bice bolje!

  5. Čoveče, nemam šta da ti kažem što drugi već nisu. Držite se zajedno, volite se i verujte da će sve biti dobro. Ti moraš sad da budeš jaku i za svoju suprugu i za sebe. Teško je ali moraš!

    Veliki pozdrav od mene i moje drage ( ona se rasplakala kada je pročitala )

  6. Ljudi pustite... Neka...

    Edit:nemojte pogresno da me shvatite,hvala vam za podrsku,al razumite me.

  7. Tja, nama su na taj način propala tri pokušaja vantelesne, pa ništa, živi čovek. Ajd, uzdravlje, drži se... Nije Vukajlija mesto gde ćeš naći olakšanje.

  8. не знам више шта се дешава, како ми нешто крене лепоу животу, оде све у курац, искрено се надам да ме неко зајебава и да ће да излете неки камермани и богзнашта. зато лепо одох сутра кући (у завичај) да се форматирам и шприцером а и овако мозак да одморим, јебем ти београд и све у курац. ето.

  9. зато лепо одох сутра кући (у завичај) да се форматирам и шприцером а и овако мозак да одморим

    i meni bi ovo leglo ko budali šamar...al kurac, nema mi mrdanja još bar dve nedelje

  10. ja sam se formatir'o sinoc.citav dan ne mogu da se opravim.a i pio sam ko sundjer.mislim da nije najgore to sto sam bio k'o da sutra ne postoji,vec gde sam otis'o sa kolegama sa faksa.oni voli takva mesta,meni je ono dno dna.lokal se zove pašanga ili pašenga,jebemliga.na spensu se nalazi.ja mislim da je ono najgrdje emsto na svetu.neki pedercici,ficfirici,kurvice,dziberi su se tamo sjatili.ako neko 'oce da opsti na konto kljuceva od kola i 4-5 cuga,neka ide tamo.mislim,tih 4-5 cuga ce ga izaci jedno 2 soma.mislim,nes gledati dok ona loce,svakom po 4-5 cuga.ako se nemaju kola,nek se pozajmi.za to sto je odbacis kuci,iz zahvalnosti ce ti ga makar ducnuti.ako je iz nekog okolnog sela,onda jebes 100 posto.ustedela 500-700 kinte za taksi.pffff

  11. Diler mi je popio 90 bromazepama i pola litra rakije. I umro.
    :minut cutanja:

    E, da ne pisem i u raznorazno pitanje. Zna neko neke lerdije u KG-u?

  12. Brzo će isplivati neki novi koji će preuzet njegovu mušteriju

  13. odakle vama svima da te sponzoruše i te klinkice koje izlaze po fensi mestima koje izgledaju ko avioni može da jebe ko hoće samo treba da joj plati piće? O.o

    Pa zna se da su takve devojke prilično plitke i jedan od glavnih kriterijuma pored keša koji nije uvek presudan im je fizički izgled. Nači baja mora da bude frajer, može da bude glup kolko oće al bitno im da je dečko fizički lep, zgodan i tako dalje...to im je čak bitnije nego da ima kola....

  14. pa zato sto je istina.ne jebu se sve,al na određenim mestima gde se roje,to je normalna stvar.kako će da se hvali drugaricama u školi kada je decko dobači kolima u školu.a i danas nije teško od sebe napraviti da budeš po ukus tih riba,samo ako 'oćeš.obučeš se što pederskije moguće.konsultuj sestru pri izboru nijanse roze koju ćeš nositi.namiriši se nekim dezedoransom koliko god je moguće više.ako si lovaran,onda moš i neki parfem.neko zajebano ime,armani,kavali i te fore.stavi pudera,to je ok.smatraće te jedim od njih.kevu bi prodale za kantu pudera.inače,kola su tu samo da bi imao gde.obavezno je da uzmeš neke duboke patike i da ih u njih upašeš neke farke koje su pocepane i eventualno neki cvetić na njima.

  15. ne ide to baš tako al ajde...previše generalizovanja...mož neki tako da se udesi ko što si ga opisao, a da je ružan i svedno ga neće pogledati nijedna, a može da dođe obučen najobičnije ako je lep i curice će da ga obleću...
    ima i toga što ti pričaš, al ne baš u tolikoj meri...to su sektalike koje se skupljaju po grobljima izmislile tu priču. A ja tvrdim da se više i lakše jebu te metalike nego ove fensi klinke

  16. ja znam zasto ljudi idu tamo,barem ovi moji drugari.eto i znam da ne lažu.naravno da nisam mislio da se sve tamo jebu za prevoz do kuće,malo sam karikirao.čekaj,jese jebu te klinke sa nekim matorcima?jesu možda lepi ili imaju para?

  17. ma kakvi brkaš nešto ti definitivno...tj. brkaš sponzoruše i te klinke koje izlaze po fensi mestima. Ja izlazim po raznoraznim mestima, od tih fensi klubova, do najgorih rupi u gradu jer mi je društvo jako raznoliko po pitanju slušanja muzike i onda da ne bi bili smarači svi se solidarišemo i idemo svuda....Te fensi klinkice ukoliko nisu sponzoruše (a velika većina nisu, nego su uglavnom praznoglave) nema šanse da će da budu sa bilo kim osim sa tim ''viđenijim'' frajerima koji liče na nešto. Pare im ne igraju preteranu ulogu. A sponzoruše su druga stvar.
    Dok sa druge strane, na primer kad smo pre sto godina još izlazili po laze telečkog, u London itd dok još nije klinčadija počela da izlazi tamo, redovno smo svi kolektivno jebali te rokerke i metalke posle svakog izlaska...mnogo su širokijih shvatanja. Tako da ako neko oće da jebe nek izlazi po takvim mestima, fenseri se slabo jebu.

  18. brate...ne mogu dalje.možemo ovako do sutra.drugi pasus nema veze s'vezom,a i prvi nije pun neke istine.tako da,smatracu ovo razlikom mišljenja.

  19. jebiga, ja sam u pravu 100%, ti si u pravu 0% ovaj put i to je to...

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.