Moram nekom da se izjadam :((

  1. potreba da se uvek bude u pravu je siguran znak glupog čoveka hnjo hnjo hnjo

  2. ma to brate,za karardjordjevu zvezdu definitivno.

  3. glupe su vam majke hnjo hnjo

  4. hahahahaha , sad sam tužan ka adel!

  5. Večeras sam se skontao sa jednom prelijepom djevojkom. Stvarno prelijepa, za poželiti.
    I ona je prva cura koja me protjerala kroz centar grada a da smo se držali za ruke.
    Nijedna prije nije. I mislio sam da nijedna neće.

    Sad se osjećam... Mnjah... Nisam ti ja, bona, za toga, da se držimo za ruke, ja sam drvosječa, ne ide... Al' nemadoh srca da je odbijem, tolko je slatka.

  6. Skočko, to ona što te je i odrede naćerala da slušaš? Prevešće te ona žednog preko vode.

  7. Jok, nju sam nogiro juče, zbog ove. A i zbog odreda.

  8. Мора да је нека ближа рођака.

  9. Valjda nije, jbg....

  10. Nisi 'teo, jebiga...

  11. Joj, kako me Muluca neki dan natovarila, vi'te klip što mi poslala xD

    http://youtu.be/2fjj3olW6-Y

  12. Кои си реднек...

  13. Данас су две године откако сам се регистровао овде.

  14. Данас су две године откако сам се регистровао овде.

    Meni u ponedeljak pet godina... jebote.

  15. У среду ми рекла докторица да у петак пре подне дођем на контролу, што сам и урадио, али кучка наравно није била тамо, тако да у понедељак опет треба да пешачим јебених сат времена.

  16. Pešačenje je dobro za zdravlje. ;)))

  17. Не ако је напољу сибир, и притом си болестан :)

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.