Moram nekom da se izjadam :((

  1. Dodatno su nas sjebali sa "izabranim" lekarima... Nego, da ne pCujem, uvek me iziritira ova "doktorska" tema, mamu da im maminu! :P

  2. Hahah, sreća pa sam ja izabrao neku debilku što niko ne ide kod nje, pa ne moram da čekam dugo, primi me za 5 minuta. Da, primi me.

  3. E, kad te primi, sigurno ti je lakše, hahaha!
    I ja sam izabrala neku kod koje niko ne ide, da ne čekam, ali zato menja smene i silno se išetam. Ali, šetnjica mi je kratka, jer mi bolnica blizu! :)))
    Pu, pu, daleko bilo da mi opet treba! :))))

  4. Naravno. :)
    Meni u pičku materinu, treba mi sigurno 40 minuta.

  5. Moj lekar je "žuti" direktor Doma zdravlja, nikad nije u ordinaciji. Sreća božija pa imam imunitet kao pacov i nikad nisam bolestan...

  6. Moj izabrani lekar je super lik, slatko se ispričamo pre nego što mi kaže: "Hoćeš na bolovanje?"

  7. Ja ne znam koji mi je, verovatno od subote, pijan se šetao od lokala do lokala u kratkoj majici.

  8. Ovaj...juče sam se smorio u skupštini za medalju...svi smo u poziciji..nemam s kim da se raspravljam ljegajebo!

  9. Tolko sam umoran da mi se ni ne drka.

  10. Ti si Meśo srećan što si neoženjen. Ako si neoženjen.

  11. Nije ozenjen. Kaze da je voleo neku ali ta htela da se uda a on nije hteo brak. I jednog dana dosla ona njemu i rekla Meso ozeni me. On ce njoj ma bjeeezi, a ona njemu ozeni me picka ti materina a on opet ma bjezi. I na kraju ona njemu zapreti, ozeni me ili moja usta tvoj kurcic vise nece videti. I tako i bi. Njena usta sada gleda kurcic Veseljka Tokanovica, zamenika direktora zrenjaninske Laprcije, a Mesa ne moze cak ni drka. BUDALA covek

  12. Slušaj ovoga seljaka... Naravno da mogu da drkam, eto baš sam maloprije komšiji izdrkao.

  13. Mešo, baš je tragična ta tvoja ljubavna priča. Šta učine žene, sad u komšiji utjehu traži...

  14. Meso nis trebo to napisati. Sad ce se svi preseliti u Podgoricu da ti budu komsije. Ne mere stati toliki narod

  15. Izdajem ja stanove, na dva minuta od Me§e

  16. Al ces da mlatis lovu. Napravi reklamu za izdavanje "5 minuta od najboljeg orgazma"

  17. Samo ozbiljne ponude u pvt. Stavio bih i ono "gej stop" ali čini mi se da to nije najbolji marketinški potez.

  18. izjedoh punu šerpu neslanog pasulja, bez mesa i leba.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.