Moram nekom da se izjadam :((

  1. To nije dijeta jebo ga ti. :)

  2. moji doma vele da jeste.

  3. Prije će bit da ne vole da bačaju hranu haha. :0 Nije fora da čovek jede jednom ili dvaput dnevno, a da tad pojede ka za 5 obroka, no treba jes svako malo, po malo.

  4. jeo sam jutros pauljice pa neka govna od heljde a sada pasulja. imaću do uveče još dva obroka sigurno ali ne smijem da ih solim i bez leba. ne boj se, nije šerpa bila velika, ka ona mala od vegete, ni po šake jada.

  5. Учествујем у жалост.

  6. Dijeta za mršavljenje? Samo izbaciš iz ishrane slane grickalice između obroka i ubaciš voće, jedna kriška prepečenog hleba uz obrok, a doručak mora da ti bude jak da se ceo dan ne bi osećao slabo i da ti se ne vrti u glavi. Večeru moraš da preskočiš da se ne bi masno nakupljalo i da ti organizam ne stvara masne naslage. Uz obrok nikako ne sme da se piju hladna pića jer remeti temperaturu sokova u želucu pa hrana ne može lepo da se svari.
    P.s
    i obavezno moraš da si fizički aktivan

  7. Slab pritisak u vece pa se ne mogu okupat i crkla mi grijalica u sobu.

  8. Ledenice ne goje, a zasićuju.

    Sneg je napadao na tavanu, pa lupaju ceo dan, haha čiste sneg lopatama bam bam.

  9. Muškarci su bagra.

  10. Ако ће неко да се жали на снег, само одма' да му јебем све живо.
    Не мереш се жалити на снег, ако си цело лето кукао како је топло.

  11. Нервирам се што ме једна девојка испаљује и кулира. Доста је и то да кажем, све преко тога је блам.

  12. Одрапили ме за неке фенси чоколадне бомбоне, јебем им десет колена унапред и уназад.

  13. Muškarci su bagra.

    Osim onih koji su bagrem ili bager :)

  14. Obori me Bordo za 4000. Tuga.

  15. Svi odreda!

    Kako ono ide: muškarci su svinje! Ne, muškarci su buve na svinjama! Ne, muškarci su amebe na buvama na svinjama!
    Rekao bih da su ljudi uglavnom gadovi, kao vrsta. Znam dosta i žena... Kako se kaže kad je žena bagra? Bagrenjača? Bagremarka? Bagrenica? Tako nešto.

  16. Има ту неке логике. Једно истраживање је показало да је скоро 100% педера управо мушког пола.

  17. Rekao bih da su ljudi uglavnom gadovi, kao vrsta.

    Tačno.
    Zato ću ja u svim sledećim životima da budem hrast.

  18. Zato ću ja u svim sledećim životima da budem hrast.

    Nemoooj, završićeš kao lula, stilski nameštaj, oklagija ili jednostavno biti kremirana kao cepanica!!!

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.