Moram nekom da se izjadam :((

  1. Ja ću biti neka jednogodišnja biljka, da se manje mučim.

  2. Jok, Valdo. Ima da budem narogušeni stari hrast koji širi stra' oko sebe (mada drveće to ne radi, al' to ne zna svako).
    I onda ima da budem sama samcita, da hrastujem na miru.

  3. Budi onda zapis i imaj kletvu ko te obori. Skoro sam bio pored jednog, u Garašima na Bukulji.
    http://img.photobucket.com/albums/v635/Legenda/hrast1-1.jpg

  4. Ma, svako drvo ima tako nešto! Svako ko poseče drvo (u ime paroljublja, krađe, osvete, etc)
    taj je navuk'o muku na glavu. Meni muka pripadne panj kad vidim, kao leš da sam videla.

  5. Ja naišao na potpuno novi nivo debilizma na fejsu. Ovaj obrnuo igricu na hard bez pomoći. Ne znam kako da ragujem, molim za konsultaciju.

    Status:

    Nema takve pesme..Nema takwih reci..Kojima bih mogao hwalu Ti izreci. Neka ti ziwot, o moj BOZE bude hwala..Neka ti ziwot moj, o BOZE bude pesma koja nema kraja ^______________^

    Jeb'o mater.

  6. 1. izbaciš idiote iz news feed
    2. nema nerviranja, jer ne moraš da gledaš idiotizme
    3. ???
    4. profit

  7. Нервирају ме Вукајлијаши. Сви!!! Осим Вучице, она је одувек била добра према мени :)

    Ставим дефиницију и након минут оде на 6385738947389467 страну. Сад ми се заглавила тако и могу да га дувам. Превелики је спам мајку му.

  8. Већ сам ти реко да не говориш кад избациш нову дефиницију. Сад ћеш да се накупиш минуса.

  9. Počeo sam aktivno da učim luksemburški...

    http://www.youtube.com/watch?v=VnzvDZ8WpTA

  10. Рано си почео, Курде. :Д

  11. Počeo sam aktivno da učim luksemburški...

    Они имају језик!? Зар они не говоре Френч или тако нешто?

  12. Nekada se zvao zapadno-nemački dijalekt, a od pre triestinu godina se zove luksemburški...mešavina nemačkog, francuskog i flamanskog sa par procenata engleskog.

    Ilustracije radi, kolika je to mešavina, luksemburška reč za svinju je: svinja.

  13. Nekada se zvao zapadno-nemački dijalekt, a od pre triestinu godina se zove luksemburški...mešavina nemačkog, francuskog i flamanskog sa par procenata engleskog.

    Ilustracije radi, kolika je to mešavina, luksemburška reč za svinju je: svinja.

    Да сам данас умро не бих знао. Шо си баш луксербужански узео да учиш? Имаш и готивније опције.

  14. Jebani uslov da uzmem za par meseci državljanstvo je da moram da imam znanje luksemburškog na najnižem(A) nivou. Ono da znam da tražim 'leba i vodu i da znam kad mi neko psuje majku... :-)

  15. Kurd, više se ne može ni gastarbajter biti kako dolikuje, mora da i asimiluju ljude!

  16. Ma teraj ih u p.m...baš su seronje.

    Ono jes malo glupo da budeš Englez koji ne priča engleski ili Srbin koji ne priča srpski(ups, setih se prestolololonaslednika)...:-)

  17. Мора да им је добра социјала лоло
    Гледам сада овај туторијал... ем је језик ретардиран ем су ови разваљени.

  18. ПА ЈЕБЕМ ТИ МАТЕР РЕТАРДИРАНУ КАД ЈЕ ДОШЛО ВРЕМЕ КАД НЕ МОЖЕШ НИ СНЕГУ ДА СЕ РАДУЈЕШ КАД ГАМАД ДВА МЕСЕЦА НЕ МОЖЕ ДА ОРГАНИЗУЈЕ ПОЛАГАЊЕ И НА КРАЈУ ПАДНЕ СНЕГ ПА МОРАШ ПО СНЕГУ ДА ПОЛАЖЕШ! АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

  19. Joj, ova zima, samo hoću da spavam po ceo dan! Juče sam zakasnila na predavanja (bar nisu vežbe), tri busa su prošla (neredovno) i svaki prepun, nisam mogla ući uopšte, nisu vrata mogla da se zatvore. Sutra rano ujutru vežbe, ko zna kad ću morati da ustanem, i biće još mrak jebeni. MRZIM ZIMU DA BOG DA SE ISTOPILA! I JOŠ VEJE I VEJE I VEJE!

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.