Moram nekom da se izjadam :((

  1. Belo, oko mene sve je belo...

  2. ПА ЈЕБЕМ ТИ МАТЕР РЕТАРДИРАНУ КАД ЈЕ ДОШЛО ВРЕМЕ КАД НЕ МОЖЕШ НИ СНЕГУ ДА СЕ РАДУЈЕШ КАД ГАМАД ДВА МЕСЕЦА НЕ МОЖЕ ДА ОРГАНИЗУЈЕ ПОЛАГАЊЕ И НА КРАЈУ ПАДНЕ СНЕГ ПА МОРАШ ПО СНЕГУ ДА ПОЛАЖЕШ! АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

    Ja samo da kažem +1.

  3. ПА ЈЕБЕМ ТИ МАТЕР РЕТАРДИРАНУ КАД ЈЕ ДОШЛО ВРЕМЕ КАД НЕ МОЖЕШ НИ СНЕГУ ДА СЕ РАДУЈЕШ КАД ГАМАД ДВА МЕСЕЦА НЕ МОЖЕ ДА ОРГАНИЗУЈЕ ПОЛАГАЊЕ И НА КРАЈУ ПАДНЕ СНЕГ ПА МОРАШ ПО СНЕГУ ДА ПОЛАЖЕШ! АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

    Nije teško vozit po snegu, samo trebaš biti duplo pažljiviji. Xexe

  4. Ma dobro, nije strašno. Ljudi voze polako, umereno, verovatno nećete polagati u nekom mestu koje je prepuno pešačkih prelaza i tako. A i ovo:

    Nije teško vozit po snegu, samo trebaš biti duplo pažljiviji. Xexe

  5. Ada, LOLe, ako imaš vezu, nema zime. He he

  6. http://i.imgur.com/71ceB.png
    Какво глибаво срање, још мало па ће свака Азрина пјесма нестати са тјуба.

  7. Džoni Štulić pička jebena, mater da mu jebem ja, ne da poštenom narodu da sluša pesme, nego hoće pare. E PA NEŠ KOLEGA, JEBALA TE AZRA!

  8. Sjeckao sam suvu ljutu papriku kacam pravijo ručak, nisam oprao ruke i onda sam čačkao nos. Sad osjetim jebeni kapsaicin u sinusima, mozgu, ma svugdje, pojede me živa evo već 2 sata....

    Al' uvijek, uvijek zaboravim da operem ruke, jebote!

  9. Фала Богу, Јашара никад неће скинути.

  10. @Skocimis

    Cuti dobro je, mogao si da odes da pisas... Ja sto imam papricice, pranje ruku ne pomaze, kapiscin je samo uljno rastvoriv, znaci zejtin mozda pomogne malko... Sinoc sam otisao i iz pusnice izvadio dimljenu Nagu Morich, njam, mljac...

  11. Луди Чак
    Džoni Štulić pička jebena, mater da mu jebem ja, ne da poštenom narodu da sluša pesme, nego hoće pare. E PA NEŠ KOLEGA, JEBALA TE AZRA!

    аахахахха
    А сад стварно, изгледа да му је доста свега што име везе са Азром, чуо сам да је тужио ове из бенда за велике паре јер су свирали његове пјесме по неким клубовима. Зајебан је Џони, нема шта..

  12. Sjeckao sam suvu ljutu papriku kacam pravijo ručak, nisam oprao ruke i onda sam čačkao nos. Sad osjetim jebeni kapsaicin u sinusima, mozgu, ma svugdje, pojede me živa evo već 2 sata....

    Nije ti to ništa... Ja sam seckao neke male, otrov živi, kilo sam ih isekao, mislim da se zovu džinke, sledeća tri dana nisam osećao ruke koliko su mi bridele, ali najveća greška je što nisam oprao ruke pre nego što sam otišao u WC. To je bila seansa CBT !

  13. аахахахха
    А сад стварно, изгледа да му је доста свега што име везе са Азром, чуо сам да је тужио ове из бенда за велике паре јер су свирали његове пјесме по неким клубовима. Зајебан је Џони, нема шта..

    Ma nek mi se napuši kurca i on i njegova sektaška bagra, jebo ih Štulić u čmar jugonostalgijom. Bio je u Azri, pevao sve te pesme i pisao i šta sad koji kurac neće? NEK POJEDE SVA GOVNA KOJA JE IZASRAO.

  14. Сморило га брате, мада не капирам што не остави ове одавде да шире његов култ, он од како је запалио за Низоземску постао је популаран више него да је умро, нек пусти децу да свирају његову музику, шта кења?

  15. Џони је краљ, немо да серундаш, Чаке.

  16. Jeste do jaja muzičar, al je kenjač.

  17. obožavam zimsko driftovanje majkemi.

    Nije ti to ništa... Ja sam seckao neke male, otrov živi, kilo sam ih isekao, mislim da se zovu džinke, sledeća tri dana nisam osećao ruke koliko su mi bridele, ali najveća greška je što nisam oprao ruke pre nego što sam otišao u WC. To je bila seansa CBT !

    podsetilo me onu scenu iz Apokalipta, kad istrolovaše onog jadnika da namaže nešto ljuto na kitu da bi šatro bio plodniji. kvalitetan trol.

  18. Desilo se i meni jednom da sam otišao pišati a nisam oprao ruke. Znači, aj zdravo.... xD

  19. ЦЕО ДАН ЧЕКАМ ДА СТАВИМ ДЕФИНИЦИЈУ И ЈЕБЕНО ЈЕ ИЗБРИШУ НАКОН 4 ОЦЕНЕ.

    Фак ју модератори.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.