Moram nekom da se izjadam :((

  1. Ovo si ceo dan čekao da postaviš??

    Srbin

    Ултимативно средство за хватање мува.

  2. Hahahahahahahahahahahahahahahahaa

  3. Невероватно добра дефиниција, саћу да је одштампам, залепим на зид и окачим кандило.

  4. Хоћу право на своју дефиницију назад, јер је дефиниција била спрдња а не национализам хД

  5. И сад сам кажњен са -2 дефке? оО

  6. Imaš više nego duplo definicija u groblju nego živih. Napiši makar jednu kako treba pa onda i piši sprdnje. Ovako se dolazi do čudnog zaključka da ti pišeš stvari koje su uglavnom za groblje....

    'Ajd batali spem...
    EDIT:
    Da, recimo delo kao ovo:

    Od gola do gola

    Igra koju je svako kad je bio mali mislio da je izmislio. Dva igrača, stoje kod svojih golova i šutraju i daju golove, dok ne dođu do određenog rezultata.

  7. Ćaća, ne diraj ga, to je trve underground, što si taki?

  8. Слободно побриши те слабе дефинициjе, немам ништа против него си могао бар да ми даш heads up :)

  9. Srbin
    Ултимативно средство за хватање мува.

    +*

  10. Кирде, колико имам дефки на гробљу, могу ли знат'?

  11. Може и за мене то исто ко и Јебачу.

  12. YeahBatch 277
    MultiChipmunkED 75

  13. bolje da ja ne pitam :)

  14. У јеботе колко срања ја пишем...

  15. Sa živima zajedno, ti si odavno prebacila 1000....

  16. Добар сам, какав сам мислио да сам.
    Хвала Курде. :)

  17. Kurd
    Sa živima zajedno, ti si odavno prebacila 1000....

    Koji sam ja defkomanijak. :) ali ne k'o straja i rd :)

  18. U kući mi sve šupljikavo, vrata stara i ne dihtuju a kuhinja ledena, a imam problem sa prstima na nogama i rukama, bole zbog hladnoće (čitaj, rejnodov sindrom)
    Rešili bi problem sa kućom da imamo para, ovako mi ostaje samo da se žalim, a da iznajmimo stan u gradu, opet bi nam trebalo dosta novca. Sindrom mi je izgleda u početnoj fazi, a ako se ne čuvam i ne utopljavam, biće još gore. :(

  19. Usrani sasušeni prokleti komšija koji živi sprat ispod se popeo na moj krov i počeo da čisti sneg dok je vejao. Oglušio se ko pizdun na moje uljudne apele da se ne pentra po krovu, jer će mi razjebati crep, a izolacije praktično da nema. Ništa, nastavio lopatom da lupa po krovu u nedelju u dva sata.
    Danas primetim novu debelu mokru štraftu na tavanici, tačno tamo gde je prokleto majmunoidno govedo bilo! Razjebo sve, a crep mogu da popravim tek kad se sneg otopi (i poplavi mi stan).
    Prokleti govnjivi kenjac, crko i u paklu lizo svoje dupe iz šerpe!

  20. Raynaud's phenomenon, је стање у којем ниска температура или јаке емоције изазивају поновљене и пролазне нападе грчева

    Не мора да значи да је хладно :)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.