Moram nekom da se izjadam :((

  1. Ne znam, meni reaguje isključivo na hladnoću. Prsti promene tri boje, plava preovlađuje. :)

  2. a imam problem sa prstima na nogama i rukama, bole zbog hladnoće

    Slaba cirkulacija zbog pušenja?

    na moje uljudne apele

    Ovo je jedini uljudan deo u celom tekstu... baš ne bih voleo da ti se nađem na nišanu :)

  3. Јебено морам да добијем 4 из математике и то да спремим 4 области за један викенд. Јебо концепцију.

  4. не могу ни да се изјадам колко багује сајт

  5. Slaba cirkulacija zbog pušenja?

    Rekoh negde da sam nepušač samo sam neki put u društvu pušača, ne pijem alkohol ni kafu a ni gazirana pića. Ne drogiram se. :)
    Išla sam na pregled, nekim mikroskopom su gledali prste na rukama i dijagnostikovali su mi taj sindrom.

  6. Jbt,pa ti si ja Vučice21 ili sam ja ti

  7. Исти сте обоје.

  8. Џорди
    Јебено морам да добијем 4 из математике и то да спремим 4 области за један викенд. Јебо концепцију.

    Odvoj vreme za svaku oblast ponaosob, pregledaj i podvuci najvažnije. Ispiši svojim rečima u svesku to što je najvažnije pa se naglas prepituj ili daj nekome svesku dok ti odgovaraš. Tako će ti biti najlakše da savladaš sve 4 oblasti i verovatno dobiti 5-cu. :)

  9. Ako te teši, moja majka od toga boluje već 30 godina (sad ima 66) - sačeka pola sata, malo ugreje ruke i vrati se boja.

  10. Zhajk
    Jbt,pa ti si ja Vučice21 ili sam ja ti

    Što? I ti imaš taj sindrom? :)

  11. Ma ne ...
    - ne pušim
    - ne pijem ni alkohol ni kafu
    - ne drogiram se itd.

  12. Bruce
    Ako te teši, moja majka od toga boluje već 30 godina (sad ima 66) - sačeka pola sata, malo ugreje ruke i vrati se boja.

    Auuu! Ih, kod mene u sobi je non stop hladno, imamo dva spoljna zida a TA peć ugreje sobu do 20 stepeni, pa kada isključim da duva temp se vrati na 15 a zidovi ledeni. Propada nam pod pa duva k'o na Makišu. :( Ugrejem ih trenutno, ali se opet ohlade pa moram da nosim rukavice. Pozdravi mamu. :)

  13. Zhajk
    Ma ne ...
    - ne pušim
    - ne pijem ni alkohol ni kafu
    - ne drogiram se itd.

    Pametno, a ne k'o ostatak sveta koji se truju kojekakvim hemikalijama. :)

  14. imamo dva spoljna zida a TA peć ugreje sobu do 20 stepeni

    Ne znam kakvi su ti uslovi, ali relativno jeftino možeš obložiti te zidove stiroporom - podići će temperaturu za barem tri stepena...

  15. Koliko bi koštalo to oblaganje i šta mi pored stiropora sve treba?

  16. AKCIJA da se Vučici srede zidovi

  17. Zhajk
    AKCIJA da se Vučici srede zidovi

    I da se sredi buđ u ćoškovima. :)

  18. Жајк спрда Вучицу?

    е сад сам све видо...

  19. Hoćemo!
    Hoćemo!
    Hoćemo!

  20. Odvoj vreme za svaku oblast ponaosob, pregledaj i podvuci najvažnije. Ispiši svojim rečima u svesku to što je najvažnije pa se naglas prepituj ili daj nekome svesku dok ti odgovaraš. Tako će ti biti najlakše da savladaš sve 4 oblasti i verovatno dobiti 5-cu. :)

    Хвала Вучко, мада није одговарање но је доказивање теорема и екстремни задаци... поготово што нам она кад јој дуне даје задатке с такмичења. А сад би било фино да добијем 4, јер јелте било би безевезе да ми стоји тројка из математике поред свих такмичења и свега.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.