Moram nekom da se izjadam :((

  1. Je l radiš možda u Bravu Vučice odgovore na ona pitanja?

  2. Ljudi, čuo sam da Deda Mraz ne postoji. :(

  3. Јој, Вучице...

  4. Весело овде, не зна се ко је луђи. Одо' звати брата електричара да снесе ону шунку с тавана па да се ударамо с њом у главу.

  5. Хаха, оћете да радите изолацију некоме ко не постоји. :)
    Сечем кару ако Корле добије телефонски позив.

  6. Ne, ja sam ozbiljna bila povodom onog što sam odgovorila Remcu. Jbg, pogrešila sam jer nisam obratila pažnju o kom problemu piše čovek pa rek'o ajd neka, nema veze, desi se da čoek zbrza i u brzini napiše nešto što nema veze s vezom. Al kad je već izrečeno i čoek se zahvalio i rek'o da je mata u pitanju, ondak nek savet primeni za neki drugi predmet ako 'oće. :)

  7. Управо сам пр'но и срамота ме је, иако сам сам у соби.

  8. Нормално
    Да сам прдно испод јоргана покрио бих се њиме преко главе и све мирисо

  9. Tako i treba... da se ne protraće miomirisi!

  10. Vučica
    Odvoj vreme za svaku oblast ponaosob, pregledaj i podvuci najvažnije. Ispiši svojim rečima u svesku to što je najvažnije pa se naglas prepituj ili daj nekome svesku dok ti odgovaraš. Tako će ti biti najlakše da savladaš sve 4 oblasti i verovatno dobiti 5-cu. :)

    hahahhahahahhahahahahhahahahahhahahahahahahahahhaha leb te jebo!

  11. Lol Džordi, ista situacija kod mene lolol. Vučice, nisam siguran, ali mislim da mi to neće pomoći

  12. Oće, oće, matematika se uči isključivo napamet bez vedžbanja zadataka. :)

  13. Ма ова Вучица нас јебе.

  14. Crvena konjeva mas'
    Oće, oće, matematika se uči isključivo napamet bez vedžbanja zadataka. :)

    Isključivo pod budnim okom ćaleta. :) Ne sme ni da proviri u svesku, ima sve operacije napamet da nauči. :)

    Ма ова Вучица нас јебе.

    ;)

  15. 17h, već mrkli mrak. A ovde na slici vidim da je dan. Ne kontam čemu trip?

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.