Prijava

Da ih stvarno ima, nisu sigurno toliko retardirani da stave nick Tajni Agent ili nešto. :)

K'o što reče neko. Internet je mesto gde su muškarci muškarci, gde su žene muškarci i gde su četrnaestogodišnje devojčice FBI agenti.

Znači, klonite se od svake vukajlijašice koja ima 14 godina. Kad navrati na čet, svi pobegnite sa četa. Kad otvori temu na forumu, niko ne bi trebalo da odgovori na temu...

Na istom tom internetu sada je moguće i slaviti godišnjicu veze.

Meni sinoc pade na pamet, a ko je Anne La Moon, ili kako god bese ime? Ne verujem da je doticni/a napustio sajt, pitam se samo iza kog nicka se krije sada?

Džeri,nešto mi govori da joj/mu Moon i dalje stoji u niku :D

Cenis? Ma ne verujem, jedino da je sa predumisljajem otvorio ceo profil, jer je trol nastupio iznenada. Previse je to posvecenosti zarad jedne takve efemernosti.

Ima 100%, barem po jedan covek iz BIA, VBA i jos dve srpske tajne sluzbe opersie po sajtu i to kao registrovan i aktivan clan.

Drugo, sajt je pun tzv. "skenera" koji posmatraju "raspolozenje javnog mnjenja" i to beleze bog zna gde i bog zna zasto.

Ovo je šlag na torti, ne, ne, ne ovo je jagoda na vrhu šlaga na torti glupih tema...

Mene ovde ne ima. Ja ne znati šta vi govoriti.
Džimi zaključati.