Prijava

Postavila sam pitanje na temi raznoraznih pitanja, da ne bih otvarala novu, ali sam dobila neke retardirane odgovore, a i tu temu ne gledaju mnogi.
Dakle, šta biste rekli da imate šansu, u trajanju od 5 minuta, da se obratite celom svetu? Kako biste izgledali? Da li biste održali kratak govor, ili nešto drugo? Odnosno, šta biste poručili svetu i na koji način?
Da, znam da biste se pojavili golišavi, da, znam da biste poručili svetu pljeskavicu sa svim namazima, DA, ZNAM DA BISTE REKLI DA NA OVOMU - NIJE ISTINA. Čisto da ohrabrim originalne i duhovite, da se suzdrže od humora.

хахаххахааха, победили су
па не знам, све зависи колико имам времена да размишљам о томе, ако би ми сад неко тутно тај микрофон рекла би да се данас не сматра да су гејеви болесни али да ја мислим да је то поремећај психичке природе; јер сад блејим на тој теми.. :)

ja kao sto rekoh...uzecu par dana da razmislim...

Crvena haljina i crni sesir. Rekla bih: "Ako niste voleli, pojma nemate. Ako ste mislili da ste pametni, pojma nemate. Ako ste stalno negde zurili, pojma nemate. Ako niste imali vremena, pojma nemate. Ako ste se ljutili, pojma nemate. Ako ste se brinuli, pojma nemate. Ako ste prastali, mozda ste nesto i znali. A, ako ste uzivali, verovatno vam je bilo lepo. Ali, moram da vam kazem, mnogo ste, ali mnogo dosadni."

da, znam da biste poručili svetu pljeskavicu sa svim namazima

joj, e jesam se iskido na ovo, trebala si ovo ko defku da stavis...

што само не скратиш и кажеш: појма немате и досадни сте, бре

ne verujte političarima..ne verujte političarima...ne verujte političarima...

samo to...5 minuta...

Moj govor bi bio jako kratak, ali baš....

Ja bih opet zamolio za neki lakši pištolj i pozdravio bih i komšiluk.

па добро смарко наравно да би био кратак имаш пет минута..

што само не скратиш и кажеш: појма немате и досадни сте, бре

Nikada nisam umela tako jednostavno... :)

то као она сцена пред крај филма The Great Dictator кад берберин кога су помешали са диктатором држи говор нацији...

Спремио бих неки говор у стилу овог из филма...ал би почео да муцам ко ретардиран кад би ме здрмала трема...

па добро смарко наравно да би био кратак имаш пет минута..

AHAhhhahaahhahahahaha funny... not... :p

Bio bi kraći od 5 minuta za 80%

Leksi, efektan govor traje izmedju 5 i 7 minuta.

Ja bih upucao kamermana ako osetim tremu.

да ми сад дају пет минута реко бих им да зауставе ове земљотресе, сморили су више, не могу на миру да шорам, само чекам да ме опичи водокотлић по глави...

40 posto ljudi na planeti nema vodu a kamoli televizor i radio...zato sto su ih isti koji su se samo 'obracali' zajebali. ostalih 60 posto me ne zanima.

Pa, mislila sam 'šta bi bilo kad bi bilo'. Nisam rekla pomoću čega, naravno da dosta njih nema TV. Nego, neka poruka koja će da dopre do svih ljudi na planeti.

Šta znam, probao bih da prenesem neku poruku ljubavi i sloge, samo što me verovatno niko ne bi poslušao ali sa druge strane ako i jednu osobu promneiš na bolje to je uspeh. :)