Prijava

Obećah sebi da ću da otvorim temu pa evo, da počnem.
Govorim u svoje ime a nadam se da će se istomišljenici pridružiti, naravno svako svojim rečima.
Mislim da su bolidi svi oni koji su na bilo koji način učestvovali u onoj nazovi šali od sinoć. Zašto?
Pa zato što mi koji provodimo dosta vremena na sajtu, mi koji imamo normalna ljudska osećanja i kojima znače ljudski životi (a pogotovu oni životi koji se makar i virtuelno prepliću sa našim) smo se potresli kada smo saznali onu dezinformaciju od sinoć. U to ime želim da se putem ove teme poserem na taj vaš humor koji nikako ne može da bude dobar za sajt.
Ko ima mišljenje neka se nadoveže.

Slazem se apsolutno. Prebedno je. To je poenta i bila- da nas skucaju jer je to ekstremno duhovito. Zlocesta pufnica

U to ime želim da se putem ove teme poserem na taj vaš humor koji nikako ne može da bude dobar za sajt.

Ova rečenica opisuje moje mišljenje.

Pa zato što mi koji provodimo dosta vremena na sajtu, mi koji imamo normalna ljudska osećanja

Док год имаш "нормална људска осећања", знаш да ниси провео довољно времена на сајту.

Срећом па нисам био синоћ на сајту јер бих лио сузе за рупом...

Slažem se Strajo, ja sam premrla kada sam videla onaj pravi IN MEMORIAM tekst, ni malo naivan, bez ikakvog prizvuka šale. Čak sam ga par puta pročitala da ne bude da sam nešto pogrešno razumela. Onda me je uhvatila tuga jer mi je teško kad čujem za nešto tako i nisam celu noć spavala.

Ko je ovo smislio je bolesnik i psihopata, tragično je što ovo neko smatra humorom.

Smatram da je krajnji idotizam od bilo čije smrti (naročito sveže) praviti bilo kakvu zajebanciju. LJudi nestaju u deliću sekunde, najveći gubitak je gubitak neke osobe, naročito ako je čovek mlad.

Šaliti se sa ovako nečim, i paliti i zajebavati narod je neoprsotivo. Ljudi koji furaju ovakve zajebancije očito gube dodir sa tlom po kome hodaju...

Cara

И ја мислим да је фора била гротексна.

I još ne shvatam zašto nisu napisali zvanično obaveštenje da je sve ok pošto su stvarno zasrali.

Fora jes' bila, navukli su nas, meni ga je bilo stvarno žao :) Ali svaki tip organizacije da niđe ne procuri da nije poginuo je ok, svaka vam čast, a tebi Džimi i tebi Uroše... Jebem vam državu vašu jer mi niste odg na pvt, eto tako :p

tako vam i treba, koj kurac trazite na vuki petak vece

a o cemu se radi recite mi?

Ma blek hol vaskrsnuo :D

Ето, и ја једном да се сложим са јанпијем.

IN MEMORIAM tekst? Gdje? Daj da vidim! Nisam bio tu sinoć.

radi se o tome da su postavili temu o tome da je Black Hole preminuo iznenada.
Kad su se svi primili onda je procurelo da to nije istina i da su se zezali a pola nas stavilo crne avatare (kao što vidiš i moj je takav) i prilično se smorilo pred spavanje. sad su te teme obrisane a oni su duhoviti.

problem je slavko sto su picke sve obrisale. obrisale su i sve postove kao i novo otvorene teme. sve su obrisali. kao pickice najgore.

Mislim da će kreatori ovoga da se vade na alkoholičarski imunitet.

Sreća pa je Straja sačuvao tekst te teme koji glasi:

Пре неколико тренутака смо обавештени да нас је наш пријатељ и колега Блек Хол изненада заувек напустио. Молимо вас да у овом тренутку покажете озбиљност и пошту какву је заслужио.

Пре неколико тренутака смо обавештени да нас је наш пријатељ и колега Блек Хол изненада заувек напустио. Молимо вас да у овом тренутку покажете озбиљност и пошту какву је заслужио.

I sad će neko da mi kaže da nije lepo da moderatore šaljem u pizdu materinu!?