Prijava

cekaj, na ulici su mi zabranili ili ne?

izgleda da su ti zabranili svuda, sem u svom stanu. Ja mislim da je to teški idijotizam!

Mada ne verujem da ćemo poštovati, jebe nam se...

jbt sada će pederi moći slobodno da puše na ulicama a mi pušači ne...kakav pandan...

Aj što ne daju da se duvan puši, al trava što je zabranjena, e stvarno nema smisla.

Ja sam ZA! Ukinuti pušenje svuda. A pušači? Ko vas jebe, što ste u opšte i propušili?

Ja sam ZA! Ukinuti pušenje svuda. A pušači? Ko vas jebe, što ste u opšte i propušili?

Takvima kao što si ti treba naložiti vatru u sred dnevne sobe, al sa mokrim drvima...

Ја бих све пушаче затворио у једну комору и дао им по бокс цигарета. И не бих их пуштао напоље док не испуше све.

Objasnijo sez:

Takvima kao što si ti treba naložiti vatru u sred dnevne sobe, al sa mokrim drvima...

A što? :)

U braćo, ala ste metodični u pičku materinu...

ja da se pitam ja bi sve likove zatvorio u crkvu i ne bi ih puštao nekoliko godina, pa da nauče verovati... :)

A što? :)

Pa da ti duvanski dim postene mio :)))

Objasnijo sez:

Pa da ti duvanski dim postene mio :)))

Neće ni tad.

Pa dobro, realno, nek puši kome se puši, kakve veze ima...

Ja sam pušač. purnjam i u kolima, ali ako vozim nekog pitam ga oće li mu smetati da zapalim, kada idem u goste ne palim ako ne pusi i domacin, nisam tenkre da pušim ne sred ulice kad za to imam kafanu, nije mi cilj da ugrožavam ljude koji ne trpe dim od cigare.

Ali realno, jedu govna sa tim zakonom, ista je prica kao i sa drogom, dakle ako je već neko kriv onda je država jer dozvoljava promet ovakvih vrsta dobara, a sada je u varijatni hoće da se jebe al da joj ne uđe.

Bacite nam atomsku da svi budemo srećni i bez nikotina.

duvan definitivno ima svojih vrlih atributa, nisu toliki ljudi budale, ne bi pušili da im se ne sviđa tako da je idijotski da nepušač priča o duvanu kada sam pušač poznaje materiju drastično bolje

to mu dođe nešto kao kada nevin priča o jebanju...

to mu dođe nešto kao kada nevin priča o jebanju...

То једино ако погрешно претпоставиш да ниједан непушач никада није пробао цигару.

Pa dobro, bio je pušač pa je sada bivši pušač, ali ni seks se ne dopadne mnogima prvi put...nekma se ne dopadne uopšte...

Ја сам за. Мука ми је више од обавезног смрада косе кад год и где год изађем.

ma realno zakon je glupsot, ionako se neće poštšvati, ne možeš ti ljudima zabraniti da purnjaju, a pandura samog će i ibti sramota da te teroriše na ulici zbog duvana, ipak smo mi komunistička država...

E sad samo je fora ne ugrožavati one koji to ne vole, ali o tome treba da misle i nepušači...

a pandura samog će i ibti sramota da te teroriše na ulici zbog duvana, ipak smo mi komunistička država...

Даде ми идеју за дефиницију.