Prijava

Ne znam da li je već bilo priče o ovome, tražila sam po forumu, al ništa ne pronađoh. Naime, počela sam da čitam neke starije definicije zadnjih par dana i koliko sam ja uspela da zaključim, dosta njih, i to poprilično dobrih, je jednostavno zaboravljeno, te je i njihova popularnost ostala na svega desetak pluseva. Da li postoji opcija da se ove definicije vrate među "žive"?!?!

Evo jedno konkretno rešenje za tako nešto....
Recimo da sa leve strane sajta (kao što sa desne stoje najnovije definicije) stoji recimo 20ak, ili čak kao i sa najnovijim 50 random odabranih definicija, koje će se menjati u svakom novom tabu.... Na taj način ljudima će više "upadati u oči", pa će ih verovatno i više čitati, te samim tim i ocenjivati. U svakom slučaju imaju mnogo veću šansu nego što to čini ona jedna jedina random definicija u sivom okviru koja se pojavljuje na dnu strane kada otvorimo neku definiciju....

Podržavam predlog, definitivno.

Nije loše. Mahom su verni članovi kao i ti pročitali dosta starih definicija. Mislim da bi se napravila gužva ako bi još 50 def. ubacili na glavnu stranu. Jedino da se u onaj sivi box doda još recimo dve random defke. Tad bi bile pročitane. Uostalom, jednostavno uđi u profil člana i vidi sama koliko je ko dao glasova ukupno, pa ćeš se uveriti ko čita, a ko samo ubija vreme.
P.S. Lepo bi bilo kad bi svi bili brižni kao ti.

држим се за Моццу ;))

Ovo nije tako lose.

Ja uglavnom kad mi nesto padne na pamet da definisem prvo pogledam sta je o tome napisano. Tako sam do sad proctiao dosta dobrih definicija koji su na zalost ostali na, u proseku, 10+. Podrska naravno

Da se ne zaboravi ovaj predlog, vracam ga na prvu stranu podforuma.

i opet
Da se ne zaboravi ovaj predlog, vracam ga na prvu stranu podforuma.

End agen.
To sto mi je koleginica u belom roblju ne znaci da su i njene ideje otisle sa njom!