Prijava

Za amandman amandman je glasalo 15 poslanika. Amandman amandman je odbijen. KolachUchorbi je i dalje i ustav i zakon.

ako ti je piro prodao tu foru, znaj da sam je ja smislio :) ako nije onda plagijat!!!!

a ovaj da se vratim na to treće dugme... ako se pod dugme misli na prst, možda bi bilo adekvatno da taj prst bude srednji u fazonu:"mislio/la si da ću glasati, e pa evo ti jedan srednji prst instead..."

Zašto bih ja prodavao tvoje fore?
Kao da me nisi dovoljno gnjavio oko onog ugovora o autorskom vlasništvu, po kome si ti napisao prvu defku o Čaku (da, da ,da!!! On je kriv!!), i da svaki put kada kažem njegovo ime moram da ti kupim palačinku....

PS:Sada mi je stvarno svejedno za srednje dugme. Cepam gore, dole, pa kud puklo da puklo... Strpljenje mi se istanjilo.

Nix za ovaj predlog!

A kojoj fori pričate?

Nego, umesto tog srednjeg dugmeta, mnogo bolja opcija je ocenjivanje od 1 do 5...
Tako da, protiv srednjeg dugmeta u svakom slucaju..

To bi po meni bilo mnogo komplikovano L, mada jeste dobra ideja... Napravila bi se još veća razlika izmedju stvarno dobrih i evo-ti-dobra-ocena-zato-što-sam-dobar defki... svi bi lupali 3-4 na 98% defki... Bar ja tako mislim.

a kako bi se onda racunala popularnost definicije? a? a? ajd sad :)

Na cetiri decimale :)

Haha, prosek, pa na tri znacajne cifre:):)

ne moze prosek. onda ce definicija sa jednom peticom da bude popularnija od neke koja ima 1000 petica i jednu 4

Tako je moglo da se uradi kad se sajt osnivao, sada je kasno. Bilo bi nepravedno prema starim defkama da novonapisana zato što je kao mnogo dobra dobije pet pluseva od samo jednog glasača). Sad pomnoži sa 20-100 i nešto pa vidi koika je to popularnost defke...

celt, ima tu, recimo da postaje kompetentna tek kad skupi 5 il' 10 glasova... tako nesto... ali i ja mislim da bi to bila velika reforma i skroz drugaciji fazon, a verovatno i nepotrebna, bar za sada...

Zašto bezrazložno komplikovanje sajta za zabavu? Ovako sasvim dobro funkcioniše, samo treba da se pooštri malko moderacija...

To je nepotrebno i nemoguce. (Ne mislim na slaganje Lithiuma vec na ocenjivanje defke) :)

nego, salu na stranu sa ovim definicijama i ocenjivanjem. sta vi mislite, razgovarasmo ja i surovi sinoc, da mi postavimo jednu kravu sto mase repom levo u ovoj sivoj oblasti, a kad prodjes misem preko nje da kaze mu?
mislim da bi bio odlican dodatak.

http://img515.imageshack.us/img515/3017/cow.gif
http://vukajlija.com/govor/nek-kaze/26110.mp3