CS 1.6 - пропало оснивање клана

  1. ljudi ako ocete da organizujemo neko pravo igranje, 5 na 5, uzecu ja server od druga, dace mi admina, pa cemo da picimo kako treba, mi sami na serveru. Samo ako ste spremni da se organizujemo, tipa sledeci vikend, nedelja ili subota, odemo na server, ja zakljucam i krenemo da se krljamo

  2. 217.26.212.61:27026

  3. glupo mi je da igramo onako bez veze, samo da letimo po mapi i to, daj da igramo ko ljudi, opicimo cw, timski jebi ga

  4. Sledeci vikend ti unapred ugovori sa drugom valjda ce se okupimo

  5. Ремац! Имаш мој потпис за то.

  6. Кад смо код тога имам тим спик 3 сервер другаров па можем и то. Само да видим колико има слотова. Мислим да има 30. Али ако има 10 могу само да обезбедим "свом" тиму то.

  7. 88.198.22.243:27042

    Ko je zaludan...

  8. pa i bice nas 10 ukupno, 5 na 5, mec odigramo,2-3 mape. Ni ne treba nam vise slotova, 10 taman.

  9. Ја сам капитен свог тима ,то да се зна...... :))

  10. Ма знам да је нама доста 10 слотова. Него нисмо ми једини тамо ;). Не бих да друге коју су ту готово стално да ускратим. О томе се ради :(.
    Ево сад ћу да гвирнем па да рекнем.

  11. Има 15. Мислим да неће бити проблема.

  12. Pošto je meni mesto u kuhinji, ja ću da kuvam kafu.

  13. Мени једну јаку као ја, а слатку као ти ако може.

  14. Dotere, hedovi ti ne ginu, džaba se trudiš.

  15. МРШ У КУХИЊУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ!!!!!!!

  16. ХОЋУ И ЈА ДА ИГРАМ!!

  17. 217.26.212.61:27026

    Imam dobar net i dala sam otkaz na mesto kuvarice.
    Dodzite ako smete :P

  18. Ae messalina oces revans

  19. uPADAJ Ritchie!

    217.26.212.61:27026

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.