Prijava

па да,тако сам ја замислио

@FejzbukmANIJAK oces sad 1 vs 1

ако имаш сервер
може
ал кратко мора да бегам за пола сата

91.150.72.232:27054
upadaj

јесте ли чули за кантерстрофу,није лош сервер,а често је празан

Шифра? Ај на пвт баци

Jok... e Fejzbuce za server treba sifra mene mrzi trazim drugi neki drugi put cemo pikamo

а мене не зовете

Ево ја у доколици скидам, па ћу да инсталирам, за неких 40ак минута ће бити спремно.

а који ти је надимак

Шифра..... ааааа

Ljudi znam da nije tema za cod ali cu da pitam jel igra neko na loznici ako igrate recite mi nikove ja sam Cpt.Cera :)

Више волим "нестварно прегоњење 2004" или што би запад реко "анрил трнамент 2004" али сам и за кантера стрјака такође ако ми неко каже ЈЕБЕНУ ШИФРУ!!!!

Sigru za sta ako mislis za onaj server sto sam stavio ne znam ni ja.

Е јеби га... имаш неки други пошто ове што ја имам су пуни по васцели дан...

ај договорићемо се за вечерас,или за сутра,морам да палим сад

Ајде ако хоће неко, ја управо инсталирао.

Igrao sam pre aktivno, bilo je i po 4-5 cw-ova za dan, ali ga poslednja 3 meseca nisam upalio...ako bude bilo nesto ozbiljnije posaljite na pvt pa da se reaktiviram.

Људи мора неко да поседује ЦВ сервер да би се иоле озбиљно играло... Тако да ако се јави неко ко има било би кул, овако ако само банемо на неки то је го курац, дође админ и све нас банује! :)) Као и овде :)

momcine ako budete nesto ozbiljno kontali da picimo, 5 na 5, neki cw da opicimo, mogao bi ja naci cw server najvjerovatnije. Sto niste ovo skontali prije 2 mjeseca kada sam imao svoj server, public i cw :) Ja ovo igram vec 9 godina, imao sam pauze, bio sam aktivan preko ljeta u pm i do prije mjesec dana, tako da se ne salite samnom :) ako neko ne zna, sada mu treba Counter Strike 1.6 v42 p48 (version 42, protokol 48). Imate da ga skinete na kgb-hosting.com. Ako neko od vas ima steam, nek mi posalje na pvt da ga dodam :)