CS 1.6 - пропало оснивање клана

  1. Ajmo nindze, smije li iko da puca????

  2. Haha, pa gde pobeže, ajde upadaj ovamo :)

  3. Yo, počeo sam i ja od skora da pikam (nakon duže pauze). Mogu i ja da se priključim ponekad, ako budete igrali.

    Inače, samo sam "kežual" igrač. Nisam toliko dobar, ali mogu da isporučim 3 heda odjednom (ako me usere). :)

  4. ЈЕДВА САМ ИСКОПАО ТЕМУ! КАНТЕРАШИ ДА ЗНАТЕ ДА СТЕ МЕ РАЗОЧАРАЛИ! А НЕКАД СЕ ТАКО ДОБРО ПУЦАЛО, САД КУРТОН! КАКВИ СТЕ -.-

  5. Buđenje.Idemo.Sad.Neko.Igra.Raspoloženi?

  6. брате убили сте ми либидо за кантером понашањем... ако се вратиш неколико страна назад страну по странуу, видећеш да сам ја предвиђао овакав расплет догађај да ће све пући и да више никад нећемо играти ЦС 6 на 6 рецимо, то је и био најбројнији страјк.... и онда дође Хексбол, и све оде у курац...

  7. Ajde ljudi.Da li se uopšte sjećate kantera.Cijele generacije su odrastale uz njega.Ne dozvolite da ova tema umre.Ne dozvolite.

  8. ма батали и отварач теме више на њу не долази... људи који су је држали
    живом отишли су негде другде... тужно је то :(

  9. Nema ni naloženih klinaca koji pikaju kanter danonoćno.A takvih je uvjek bilo...

  10. Ma odoh ja na Beotel server. Razočarali ste me. =P

  11. Kaze cura momku :"Hajmo se naci na kratko!?"..Kaze momak :"Ne mogu imam AWP ode na dugo"

  12. ne znam sta bih ti reko, sad sam se najeo, ne mogu se pomjeriti, morel kasnije? Pohvali mi vic jebem te bangava...

  13. лололол виц је безвезе јер је о АВПу :))) а тешко Ремче да ће ишта бити виш да се нико не јавља тако да боље немој да се цимаш ниђе :(

  14. Ja ne znam da koljem nožem, ali zato čerupam piliće.

  15. e sad sto mi nisi nafalio vic, samo cu te awp-om ubijati, nes moc maket.

  16. лололо тако значи? ок ремац то отебе нисам очекиво лололол

  17. E, ljudi, posetite Jagodina pro publick! Tamo ja igram... Nije los server, ima dosta dobrih igraca! I tamo mi je isti nick kao i ovde, m4m4c. Javite se! Ako je cs u pitanju, ja sam uvek za! :) Pozz

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.