CS 1.6 - пропало оснивање клана

  1. Е ја пикам кантер ! :)
    Од кад знам за себе барем...

    Админ сам на Адреналине Зоне... потражи сервер, наћићеш мене..

    Бајт...

  2. Ajd, mozemo sad za vikend. Tad cu biti kuci... Poseti i ti Jag. pro, i ja tamo admin...

  3. Ima li ikog od stare ekipe da se poćeramo malo? Nismo dugo :D

  4. NEDAM DOVA TEMA DUMRE!

  5. Gde ste pičke, stig'o Zdravko Čolić!

    178.63.10.215:27120

  6. Haha, ladno messalina igra CS. :) Zajebite to i dodjite na CoD4.

  7. Ajde ČaČe na CS, tj nemoj sad al' inače dodži počeli smo novu sezonu! :)

    Čuj messalina igra... bože neupućenosti :)

  8. Upadam, prvi put nakon 2 meseca.

  9. Ajde ČaČe na CS, tj nemoj sad al' inače dodži počeli smo novu sezonu! :)

    Aj poseticu temu koji put da vidim jel igra neko. Slabo ja igram CS. Igrao sam ga pre jedno 4-5 godina dosta, ali me smorio.

  10. Messa, da aktiviramo temu sutra u 22h? Kao nekad...

  11. jebote ko još igra kounter?

  12. jebote ko još igra kounter?

    I ja se pitam, ali ocigledno ima ljudi... Ja sam to batalio, igra je bila dobra dok je bila jedina na taj fazon, a sad imas stotine multiplejer pucacina koje su sto puta bolje.

  13. Jeste Čak. Ja sad pre-order lupio na BF3. Igrao sam BFBC2 300 sati. dosta.

  14. Imam original BF2, igram sad L4D2 i CoD4 MW i bolja je svaka od CS-a sigurno 5 puta, ako ne i vise.

  15. Remac poručuje da je i on raspoložen da nekad igrate kantera, samo je trenutno banovan pa ne može da se javi. Biježite od njega ako ima snajper :D

  16. Sve je to lepo, ali Counter je klasika. Igrao se pre 10 godina, igra se i sad. Neko i ne zna šta je Battlefield ili CoD, ali je sigurno rokao kalašem ili emkom. Ovo nije nikakvo hard kor igranje već zajebancija u trenucima dosade.

  17. Кантер има одређену драж. Али нема потребе да вас двојица овде расправљате о томе. :) И ја сам уздуж и попреко прешао сваки Кол Оф Дјути и докторирао сваки Бетлфилд после Вијетнама, па и даље с времена на време играм кантер. Смори, јесте, али кад је добра екипа, одличан је.

    Едит:

    Ovo nije nikakvo hard kor igranje već zajebancija u trenucima dosade.

  18. svaka od CS-a sigurno 5 puta, ako ne i vise.

    pa nije baš. CoD Crni Kurci su govno teško. CoD4 je poslednje dobro što oni izbaciše.

  19. Ovo nije nikakvo hard kor igranje već zajebancija u trenucima dosade.

    E onda moze!

  20. Ja mogu da pređem sve te igrice, ali ne mogu igrati kanter. Probao 2 puta u životu da igram protiv drugih i ne ide. A i neću da sramotim remca.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.