CS 1.6 - пропало оснивање клана

  1. Hoćemo sutra u 22h?

  2. Sutra je subota Matriks. I ti bolje izađi prošetaj. Do 10 kući :)

  3. Znam to Messa, ali nolajferi su nolajferi.

  4. Ima li zainteresovanih?

  5. sa veliko tugom i bolom u srcu obavjestavam vas da trenutno nisam u mogucnosti da vam pomjeram guzove u kanteru. : )

  6. На ком серверу играте?

  7. sa veliko tugom i bolom u srcu obavjestavam vas da trenutno nisam u mogucnosti da vam pomjeram guzove u kanteru. : )

    :khakhkhakhkakhakhakkha:
    Zagrcnu se bratac, budi malo nežniji :))

    На ком серверу играте?

    Ni na jednom trenutno, gledam ima li zainteresovanih, da ne blejim sama tamo čisteći nož.

  8. 88.198.22.243:27042

    Ево неки празан...

  9. Hajde sutra, nedelja, taman za CS-a? Ko hoce nek' javi kad' i na kom serveru. Il' ako neko hoce do KGB-a da ode.

  10. ај тај што си дао сад ћу доћи дуго нисам играо

  11. Како се зове сервер

  12. Evo ti IP, kucaj connect IP u konyoli.

  13. Не вреди мени да играм, док не набавим неки нет од 4 гига, овако лагује ко ненормално -.-

  14. Sledeći put, ja stavljam ip.

  15. Ocu ja, ocemu god da se radi....

  16. Gotovo je Marko, već smo odigrali, sutra u 22h poseti temu.

  17. Aj sad na nekom serveru, bzvz da igramo :)

  18. Ma kakvi, nije mi do toga.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.