CS 1.6 - пропало оснивање клана

  1. Ljudi, dajte neki link da skinem CS, ovaj moj je sranje, izbacuje me.

  2. Fala.

    EDIT: Bice gotovo za 10-tak minuta pa cemo da vidimo da igramo ako vas ima? Jel imate teamspeak ili nesto tako, ili moramo da kucamo da bismo pricali?

  3. Имам је свој сервер и теамспеак, ако је неко заинтересован нек ми пошаље пвт да му дам ип :) и да вас дерем мало :)

  4. Pa ostavi IP ovde, igraćemo.

  5. Da li je ikada zapravo osnovan klan, ili se ova tema samo koristila za ugovaranje tepanja? :)

  6. Мислим да јесте, и да су играли једном кад мене није било, и да су их неки клинци отрсили опасно. :)

  7. Samo ugovaramo. Još jedno tri godine ćemo da gledamo ko je kak'i i ko je odan klanu, pa ćemo da izaberemo najbolje da nas predstavljaju na takmičenju nolajfera :)

  8. Samo ugovaramo. Još jedno tri godine ćemo da gledamo ko je kak'i i ko je odan klanu, pa ćemo da izaberemo najbolje da nas predstavljaju na takmičenju nolajfera :)

    Mejk sens. :)

  9. Ajde daj taj server za TS, mada imam ja jedan - ts.spin-cs.net, port 9997, treba vam Teamspeak 3

  10. Ја је отворих са намером да буде неког клана, али пропаде цела идеја, није било заинтересованих, сада се само уговарају покољи

  11. Мислим да јесте, и да су играли једном кад мене није било, и да су их неки клинци отрсили опасно. :)

    To je trebalo da ostane u okviru klana, ne da se širi dalje... :(

  12. Jebga ja sam obrisao CS, navuko sam se bio ko dete nekad..

  13. Evo instaliram ovo, jel igra neko sad?

  14. Možda i igra, ne bih da zavirujem po kućama :))

    Možemo da opletemo još malo ako nas ima i ako smo zaludni. Ako ne sad, igraćemo.

    PONOVO RADI BIOSKOP!

  15. Koje djubre od igre, zabaguje kad krenem da udjem na server...

  16. PONOVO RADI BIOSKOP!

    KONAČNO!
    Ne mogu sad ali održite temu živom!

  17. Koje djubre od igre, zabaguje kad krenem da udjem na server...

    Čak, ako nastaviš da blatiš CS ovako prognaćemo te iz našeg propalog osnivanja klana...

  18. Čak, ako nastaviš da blatiš CS ovako prognaćemo te iz našeg propalog osnivanja klana...

    Pa kako da ne blatim, skinem lepo igru, instaliram, dodam server, i kad krene ono sranje da se loaduje, samo stane.

  19. Nije propalo, ja i dalje držim ime klana.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.