CS 1.6 - пропало оснивање клана

  1. Dok je Matriksa, klan umreti neće!

  2. Živ je klan, umro nije!!1

  3. Идем да инсталирам кантер сад.... Нисам игра' по' године, саћу дођем, па да играмо... АЛЕ АЛЕЕЕ

  4. NE NE NE. Traži steam, aj to nemam

    217.26.70.22:28019
    217.26.70.22:28019
    217.26.70.22:28019
    217.26.70.22:28019

    Aj' ovde, SNOW, taman ima nas malo!

  5. Neće. Ajmo na onaj što si prošli put dala.

  6. Не могу ја на овај месин исто :)

  7. 193.104.68.22:27030
    193.104.68.22:27030
    193.104.68.22:27030
    193.104.68.22:27030

    Ево овај, ајде упадајте :)

  8. Ovaj maretov, manja je mapa :)

  9. Jel moze neko da mi objasni sto mi se zamrzne igra kad krene da se loaduje server?

  10. Е некад сам био банован јер су мислили да имам чит... Прошло моје вријеме са кантерима.. ееее... Везе с мозгом немам

  11. Pih, kad budem imao vremena da odigram hs+dm, odvaljivaću kao nekad.

  12. Jel moze neko da mi objasni sto mi se zamrzne igra kad krene da se loaduje server?

    Pojma nemam. Jesi kreirao neku igru ti, da igraš sa botovima? Vidi da li hoće tako uopšte.

  13. Ne to Messa, Čak pogledaj da li imaš još mesta na tom disku, to uglavnom pravi sranja.

  14. Ma ima nekoliko giga slobodno, nije do toga.

    EDIT:

    Pojma nemam. Jesi kreirao neku igru ti, da igraš sa botovima? Vidi da li hoće tako uopšte.

    Sad cu da probam.
    EDIT2: Radi kad sam udjem da kreiram.

  15. Ja i dalje tvrdim da je trebalo da im pošaljemo Moju Babu.

  16. Radi kad sam udjem da kreiram.

    A reci mi, kako zakuca, u kom delu? Javi li neku grešku, nešto?

  17. Ma jok, samo se zamrzne ekran dok se ono loaduje. I stoji tako, moram da ugasim na Ctrl+Alt+Delete.

  18. Ajde ajde ajde na taj smaretov :D

  19. Ma jok, samo se zamrzne ekran dok se ono loaduje. I stoji tako, moram da ugasim na Ctrl+Alt+Delete.

    Znači veze nemam šta mu je. Deinstal možda?

    Ajde ajde ajde na taj smaretov :D

    Okasnio si Marko. Cepali smo neko vreme sami, a onda je upala buljumenta ljudi, k'o iz kafane. Onda smo se i sa njima malo cepali pa se razišli.

  20. Znači veze nemam šta mu je. Deinstal možda?

    Znaci klasika, ugasi-upali :)

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.