Transfer blama

  1. Bilo bi sve ok da se ne drpa cijelo vrijeme po stomaku.

  2. kizo

    Stevo, brate, mnogo se primaš kad se o umjetnosti govori ovdje.
    Ja ću reći samo, treba da ih odvedu u pozorište. Al dal je Antigona pravi izbor za prvi suret sa poozorištem, jbg.

    Ма мени је јасно да велика већина неће бити нимало заинтересована за позориште, без обзира на то на које представе их водиш. Исто као што 99% посто људи неће почети да тренира гимнастику, иако их на физичком терају да ходају по греди или висе с оних кураца, заборавио сам како се зову. Али биће пар њих који ће после друге, треће представе схватити да то можда и није толико лоше. Могу ја да прихватим и да су незаинтересовани и да се дошаптавају, куцају поруке или спавају током представе, али да дивљају ко последња стока... Ако су могли да науче да не могу у цркви да се понашају као на малом одмору, могу и за друга места.

  3. Ne idem u pozorište, išao sam nekoliko puta u životu(uglavnom sam morao lolo) al sam se uvek pridržavao pravila. Al usuštini ne volim to i ne prija mi i karta je nerealno skupa.
    Ne moš da se seljačiš u pozorištu al brate ni pozorište nije za svakog. I ne razumem odluku škole da učenike TEHNIČKE škole odvedu u pozorište? Pa još na Antigonu? Pa jeste realni bre?
    Pa bre kod nas likove iz tehničke škole ne bi pustili ni u bioskop grupno(ne zezam se) a ne u pozorište. Pola tehničke škole u mom gradu nije pušteno na ekskurziju i na matursko veče a ovi ih vode u pozorište.
    Drugo ja prvi nikad ne bih otišao na Antigonu. Pročitao sam to i smorio se ko ker. I stojim iza toga da se preuveličava kvalitet i umetnička vrednost takvih dela. To je jedno dosadno sranje a to sam ispred celog razreda rekao razrednoj i obrazložio zašto to mislim. Nisam pročitao knjigu 6 meseci nakon Antigone. Moš misliti tragedija kurčeva.
    Al ako bi me već naterali da idem i gledam to govno ne bih se drao i pravio sranja sigurno, zaspao bih u krajnjem slučaju al se ne bih ciganisao.
    Sve u svemu izjava direktora debilna, tu je Stevan u pravu. POnašanje učenika je debilno, al ono to bih ja i očekivao od tehničke škole, a u suštini je ovde najdebilnija odluka škole da ih uopšte šalju u pozorište i to još na Antigonu. Kad su ih već oterali tamo, morali su i da ih paze i smiruju a na kraju krajeva i da prihvate krivicu da su zasrali. Tu sigurno nisu krivi glumci i pozorište.

  4. I ne razumem odluku škole da učenike TEHNIČKE škole odvedu u pozorište?

    kolko ste jadni i iskompleksirani sa ovim potenciranjem....jel to pozoriste i sve sto ima veze sa kulturom namenjeno iskljucivo peskiricima iz gimnazije?

  5. Ja sam naveo razloge a ovaj primer je to potvrdio. Boli mene kurac za pozorište nit ga volim niti idem tamo al kad već odeš makar ispoštuj neka osnovna pravila ponašanja. Svako može da ide, nebitno ko je u pitanju da l' je peškirić iz gimnazije ili majmunčina iz tehničke al poštuj pravila kad si već tamo. Ako ih ne poštuješ onda se debil. Tačka.
    Ne izvlači iz konteksta nešto tek tako a ako ti se raspravlja nađi nekog drugog leba ti.

  6. kolko ste jadni i iskompleksirani sa ovim potenciranjem....jel to pozoriste i sve sto ima veze sa kulturom namenjeno iskljucivo peskiricima iz gimnazije?

    To Petre mađijo!

  7. то срање у позоришту се десило искључиво зато што су градска деца дегенерици и ретарди. размажена говеда која су навикла да их маторци финансирају и контају ако направе срање да ће бити кул и добити пичке од другарица из разреда. сећам се кад су нас пар пута водили у крушевац (сеоска, основна школа) да гледамо представе. било је кул искључиво што смо гледали и ликове који иду у нашу школу, али остале су биле досадне. и шта смо требали да радимо, да скачемо, деремо се и глумимо новосадске дегенерике? не, ћути, истрпи до краја и то је то. па ви не знате које су муке биле кад су нас водили у крушевац да гледамо онај документарац "где цвета лимун жут" 2 сата слушаш сморен глас драгана николића како кења и кења, мало је фалило у кому да паднем, ал опет, нећемо да глумимо новосадска говна, седи ту и стрпи се. градска деца су ретарди и дегенерици. толико

  8. Nije za transfer jer sam umro. Možda će i nekima biti ali prometna tema pa rekoh dokačim ovde. Šteta što nemamo više ovakvih pedagoga.
    http://www.youtube.com/watch?v=OK7FIYQVufE

  9. Ово је више за победу него за трансфер.

  10. Али лирикс... крај... ја плачем нијемидобро

  11. ahhahah prejaki
    dobar bit
    back bencher

  12. Заборавио сам да окачим и овде, нај блам предизборне кампање у најави:
    http://www.youtube.com/watch?v=tOFksvQs0z4