Transfer blama

  1. И то је тачно, не сећам се прво која је то представа била, али сећам се тог инцидента у вези ње. :(
    Цветковић, Станић, слика, арт, "Арт"...није то за децу са села. Није ни Антигона за ове.

  2. Baš naprotiv nekog ko ne želi da gleda predstavu i istu ometa ni ne treba da vode u pozorište šta ćeš koji kurac u pozorištu ako ćeš se ti čuti umesto glumaca

    Šta bre ne treba da ga vode, baš zato što je stoka nepismena treba da ide. Mnogo daju sebi za pravo učenici. Serem ti se u školstvo.

  3. PuppetMaster

    Do jaja je skola. Ima par klosarskih smerova, ali je generalno ok skola. Za 4 godine koliko sam ja isao, samo je jedan lik doneo pistolj u skolu da pokaze drugovima. Prvi razred bio, ukro od dede. I to je to sto se tice nekih ''sranja''.

    Океј, верујем ти, али није ми јасно како лик може увек да буде на страни ученика. Пази молим те, спонтани глумци и представа која на неки начин провоцира... Који курац. А лик није ни гледао. Да њега неко пита, вероватно би било да је мамограф испровоцирао клинце, ипак су то наша деца.

  4. I pozorista i predstave su generalno sranje. Ja bi to ukinuo.

  5. До јаја, још један мајстор троловања.

    Вукајлија форум, сач уау.

  6. Šta bre ne treba da ga vode, baš zato što je stoka nepismena treba da ide.

    Stoka nepismena se vaspitava u kući i školi ili bar trebala bi da se vaspitava u kući i školi a ne u pozorištu

  7. Ama bre takvi su srednjoškolci, neiživljeni, već ste zaboravili te godine a nijedan od vas dvaespetu prebačio nije. Mene ta vijest nije transfer blama jer ja od omladine tog doba ne očekujem ništa bolje.

  8. I moju generaciju su jednom isterali iz pozorista posto je neka prepicka bila u predstavi samo u gacama, i simulirala seks sa likom. Mi bili drugi razred i naravno zvizdali i dobacivali. Ona dosla na sred bine i rekla da prekida posto nece da glumi pred indijancima i otisla.

  9. To nije bilo u novinama.

  10. umesto ovacija, iz publike čula dobacivanja poput "crkni", "plači" i "hoćeš li umreti više".

    hahah koja pobeda, zamislio sam scenu, glumci se kao nesto trude a klinci ih troluju

    ''CRKNI POZORISNI GLUMCHE'' ''TI SI BUDALA''

  11. Стеван

    До јаја, још један мајстор троловања.

    Вукајлија форум, сач уау.

    Ti još nisi shvatio da ne može biti sve po tvome?

  12. Ti još nisi shvatio da ne može biti sve po tvome?

    +23123

  13. Нисам схватио да је овај форум ипак слика и прилика данашњег друшта, без обзира на нешто другачију структуру људи.

    Ти ваши бритки ставови не могу да буду ништа друго него очајно троловање или ускогрудост. Што је најгоре, вероватно је и једно и друго.

  14. Lebron James i Wilt Chamberlain su jedina dva igrača koja su bilježila najmanje 30 poena po utakmici uz šut iz igre 57% (ili više), a uz to da imaju 8 skokova i 6 asistencija u jednom mjesecu.

    Овакве статистике.

  15. Stevo, brate, mnogo se primaš kad se o umjetnosti govori ovdje.
    Ja ću reći samo, treba da ih odvedu u pozorište. Al dal je Antigona pravi izbor za prvi suret sa poozorištem, jbg.

  16. Ali đembeli na 1:25 HAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHHA

  17. Pa dal je mali realan...pazte i ostale stvari AHAHHAHAHAHAHAHAHAHA

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.