Prijava

De ovo na transfer jesi lud, kida pesma

OD MILINE ZAIGRA MI SRCE

orfanela, orfanela pa cetiri male...

PADAJ KRV TI JEBEM!

HAHAHAHAHAAHHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
https://www.youtube.com/watch?v=2audkBtNPQk

FRIŠKO, PRE SAHAT VREMENA OBJAVIO DEĆKO
ZASLUŽUJE PAŽNJU

FRIŠKO, PRE SAHAT VREMENA OBJAVIO DEĆKO
ZASLUŽUJE PAŽNJU

Ахахахаха! Сад кад му зејтин подмаже црева, биће ретко срање, а густо трчање, што би рекли стари људи.

Hahahaha Bruce, kad si se ovo sredio ovako? I zašto?

Koja svrha pijenja ovoliko zejtina? Neka opklada?

јесте ћорави? видите да пише да је перформанс?

Pazi ovako, ja sam se tom performansu odao pre jedno 15-16 godina, a izveo sam brdo umetničkih radova. Čak i u dalekoj Mađarskoj, a bogami i na drugom kontinentu ispot kule Galata. Ono što sam oduvek mrzeo je starovremsko kapiranje da si dobar performer ako ti se vide muda ili pička.

Dođe kod nas na fetival jedna curica iz Italije, mlada umetnica, friško diplomirana. Verovatno se uplašila imena koja učestvuju jer je naglo promenila svoj jednostavni i elegantni predlog performansa u neko skidanje do gola i grebuckanje žiletom po stomaku dok telefonom priča sa članom porodice. Posle je rekla da je time želela pokazati pravu patnju koju performer oseća tokom svog rada. Ja je pažljivo odslušam, nije teško pažljivo slušati kad je pred tobom gola devojka, i odlučim da pokažem kako je to kad čovek pati, a ne secka se.

Sednem za sto i popijem litar ulja i litar vina, deci po deci, naizmenično. Svi su grcali knedle okolo dok su gutali pljuvačku gledajući mene. Kad sam posle bacio peglu krečili smo kupatilo nanovo.

valjda ulje blokira da ti rokne u krv odmah i mozes neko vreme opasan alkohol da mlatis, dok se ne ispovracas bas jako, e sad kakve veze to ima sa umetnoscu stvarno ne znam

Stvar je u akciji koju izvodim, alkohol i zejtin su samo medij - performans se zove "Podmazano" i ima za svrhu da dočara upotrebu lubrikanata :)

Čista akcija, samo je bitan doživljaj. Treba da budeš prisutan.

A inače, što se tiče kombinacije - ulje sprečava želudac da upije alkohol, a alkohol sprečava ulje da ti izazove opasno trovanje. Niti sam se napio niti sam imao problema sa varenjem. Baciš peglu posle 20 minuta i sve kao nov :)

Na kraju usta Brus i ode "dušu da baci".

Ili da jebe mamu ovome što priča iza kamere.

Ja te "pozadince" i ne čujem dok radim, iskopčam se potpuno. Moj kum pošizi kad mu neko priča tokom performansa :)

Bruse, performans ekstra, nego daj broj te gole Italijanke, sad sam slobodan čovek :D

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t31.0-8/11034404_620975834668885_7717568069458337765_o.png
Živojinova keva prsla k'o zvečka. Brani sina po internetima.
15 minuta sam razmišljao da l' da je naduvam na pvt

Aj sad svaki admin sa puje neka dodje da okaci