Prijava

koja mekana glavica moras biti da borko zvao bi se hahah

Nemojte čovjeku stajati na muku dovoljno mu je krivo što je pametan pa neće da gleda rijaliti a samim tim ni kako maca diskrecija češe pičku, pa mu sad krivo

gledanje ili negledanje necega ne znaci ni da si pametan ni da si glup,ne znaci nista u stvari,ali bas nista,smaraju me ti glupi tripovi na vukajliji

gledanje ili negledanje necega ne znaci ni da si pametan ni da si glup,ne znaci nista u stvari,ali bas nista,smaraju me ti glupi tripovi na vukajliji

Naravno. Sa druge strane, fasciniranje, podržavanje i glorifikovanje znači.

Borko promeni nick u Smorko brt

Borko promeni nick u Smorko brt

Realno si u pravu, za trenutnu ekipu Vuku sam smarač. Ovde je sve postalo smor sem kurac pička i sl.

Sve sem kurca pičke, ... i JAVIA! Uhvati se pod ruku s njim.

PENIS VAGINA IZMET DOJKA

sta je to slicno kurcu i picki borko?

edit: i kakva je to bitanga u pokusaju, kako znas da si uspeo kao bitanga? da li si nick promenio kada si se ostvario kao bitanga ili si odustao od tog cilja? da li si danju sasvim obican borko a nocu se pod velom tame pretvaras u bitangu u pokusaju- superheroja koji trazi stvari slicne kurcu i picki?

gledanje ili negledanje necega ne znaci ni da si pametan ni da si glup,ne znaci nista u stvari,ali bas nista,smaraju me ti glupi tripovi na vukajliji

+1

https://www.youtube.com/watch?v=3nl7ttcHQIg
какав визуелно-музички спектакл

šta ti koji kurac tražiš kad iskopaš ovo

ovo je 10 puta bolje nego gledati onu farmu gde bora drljaca i era ojdanic akademici jebu kurve sa bosanske cuke!

нашао сам ово давно, можда сам и овде качио него се подсетио малопре па реко да окачим опет, вреди видети

Mali čovek sa trougaonom tamburom je pobedio.

ja brate ne mogu da verujem. ovo je genijalno meni
mangulice jebene!