Transfer blama

  1. joksimoic kopira colica.zna mozda da svira na 13 instrumenata ali ne dobro.verovatno amaterski.pre su ga na pinku predstavljali kao mocarta..kao zna da svira 13 instrumenata, covek je genije.vrv mogu i ja da naucim da sviram kao on na tih 13 instrumenata

  2. Pazi, takvo je stanje svuda na planeti zemlji, nismo mi ništa oštećeni u odnosu na svet. Svuda se sluša pop(verovali ili ne, sve ono što je narod slušao u našoj zemlji zadnjih četres godina je suštinski najobičniji pop, od Silvane Armenulić do Sandre Afrike). Ne znam koji stepen produhovljenosti treba država da dostigne da bi ti mejnstrim TV kanal puštao muziku za čije razumevanje ti je potrebno formalno školovanje i ozbiljna posvećenost. Takve države nema, mejnstrim muzika je svuda ista.

    na drugim kanalima muzicke emisije su se gasile(garaza na drugom, tehnokratija na 3 itd)

    Što ne bi ugasili tehnokratiju, stop sotoni DJ PUKIJU xD

    Bata Sale

    Svira on i frulu, al se krije.

    ahah, luks je jednom spominjao proverene izvore koji ovo mogu potvrditi, neću dalje da pišem

  3. @labokv
    брт јеси ти оно ишао или требао да идеш у Швицу са бендом који прати Снежану Ђуришић?

  4. bata sale znate li jos neke nove prljavstine o vip licnostima sta znate o mii borisavljevic?

  5. Brate, prvo
    http://www.zbrka.com/slike/slike-poznatih-licnosti/images/zeljko-joksimovic-9919-bglb.jpg

    Taj sa slike sad navodno neki cijenjeni kantautor i čovjek istančanog smisla za mužičko stvaralaštvo.

    Harmonikaš, a to je jedino gore od folkloraša.

  6. zeljko joksimovic bog muzike.svira 666 instrumenata.zajebo iron sabat.
    krade nekog kukavnog iranac.
    njegova omiljena
    https://www.youtube.com/watch?v=AEYUxkGNG7k
    a kada cujem petak na subotu-sevdah banja spa

  7. pesak u bubregu

    svi pevaju luduju

  8. izijem flips

    bata sale znate li jos neke nove prljavstine o vip licnostima sta znate o mii borisavljevic?

    Ne znamo nista, kum vise ne jebe selebriti novinarku.

  9. telo debelo,svaka strija meni ne prija.
    najbolja ikada
    https://www.youtube.com/watch?v=v5oRNQdqojk

  10. Ja sam na ovom sajtu čuo da neki metalika liže pičku, to jes oralno spava, Seku Aleksić.
    A za svakog muškog pjevača, voditelja, glumca su rekli da su peder koji se ženi iz alibija a jebe se po guzici.

  11. ne mogu tacno da definisem koji je to pravac glazbe.
    jedna od iritantnijih muzickih pojava.

    +10000000000000

    To je Milijev govno-projekat, momci primaju fiksnu placu da sviraju, klasicni sljakeri. On se pojavi samo na najvecim nastupima, ako je blizu BGa ili je inozemstvo, pa ce da mu dupe vidi puta. Svu lovu od nastupa i svega ostalog uzima on. Ako neko od njih nesto pocne da kenja sutne ga i dovede drugog.

    Милиграм свира на плејбек, био на њиховом "наступу". Пуштају матрице и шатро свирају. Мили, квази-гитариста, не уме једну најпростију солажу да осмисли. Ни три тона не уме да изврти. Тестерише гитару, а не чујеш је цело вече. Да тражимо од Данкана или Слепог да ископају од ког манеле музичара је украо ово.

    mili inače top5 hitmejker u državi, čestitke njemu, al očigledno je solidan egocentrik kad pod stare dane gori da se i njegova njuška vidi na teveu

    Мили може да буде само топ плагијатор и да лепи семплове, као и Хандановић. Не знам како су се њих двојица докопали Цеце и Марине, али докле год не видим да нешто уживо не одсвирају не признајем их за музичаре.

    joksimoic kopira colica.zna mozda da svira na 13 instrumenata ali ne dobro.verovatno amaterski.pre su ga na pinku predstavljali kao mocarta..kao zna da svira 13 instrumenata, covek je genije.vrv mogu i ja da naucim da sviram kao on na tih 13 instrumenata

    Јоксимовић је добар хармоникаш и пијаниста (клавијтуриста), али и перкусиониста. Остале инструменте свируцка.

  12. ne do bog nikome da mu metalika malterise kucu

  13. ili izliva temelj lelee

  14. Bar se armature ne bi žalilo.

  15. Ne znamo nista, kum vise ne jebe selebriti novinarku.

    hahah ko li je ta? :D ne smes da kazes sto posto

  16. Радјард Куплунг, pa uporedi mtv pre 15 god sa ovim sad.nije takvo stanje bilo uvek.na kraju krajeva u americi ima i kvalitetnih bendova koji su popularni, a da bi stekli popularnost negde su se pojavljivali ocigledno.ovde nemaju gde ni da se pojave.

  17. Jeste vi primetili kako je popularna muzika kod nas sranje :d ua turbo folk iskreno gadi mi se kad vidim da se to sluša a neke kvalitetnije stvari ne... sreća pa je tu yt gde možemo da se prisećamo nekih vremena kod je recimo prašio EKV i Riblja Čorba pre navale turbo folka....

  18. ma nek ti oci sevaju ko varnice

  19. a jeste li razmislili nekad da vi gresite da ste vi sranje sram vas bilo

"Osimi velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda."

Politika | 31. Januar 2011.