Transfer blama

  1. a jeste li razmislili nekad da vi gresite da ste vi sranje sram vas bilo

    Ne.

    Goran OK bend - protofolkdiskogitarazavizuelnidojam

  2. a kad sam slusao na trg Omonia: nije ana nije marija oreol ima bjelog andjela! sta cemo stim sta cemo??

  3. jesi ti nekad razmisljao o tome da si indijac?

  4. Ako nekome ne odgovaraju moji stavovi ja sam spreman da ih branim imam u svojim pesnicama 23 dobijene tuce

  5. izijem flips

    Ne znamo nista, kum vise ne jebe selebriti novinarku.

    hahah ko li je ta? :D ne smes da kazes sto posto

    Smem. Kako se bese vodje linkuju slike da linkujem?

  6. Brt Osvajači su kvalitet baš i pesma Vino Crveno je isto mega kvalitet zabole me koji je žanr. Osvajači <3

  7. Fendere, možeš li da mi navedeš neke od tih plagijata, nisam ispratio, a vidim da povremeno spominješ? Dok ne vidim, ne werujem.

    али докле год не видим да нешто уживо не одсвирају не признајем их за музичаре.

    ovo je mnogo pogrešan stav

    isto tako tebi neki školovani virtuoz može da kaže: dok ti, Fendere, ne odsviraš kompletan četrdesetominutni končerto nekog klasičnog kompozitora, nisi muzičar

    Muzika nije isto što i izvođenje, postoje ljudi koji su vrhunski kompozitori, isijavaju muziku, razumeju je savršeno, aranžiraju simfonijske orkestre, kipe od kreativnosti i inventivnosti, ali su nikakvi PERFORMERI, niti imaju želju da postanu to.

    labokv

    Радјард Куплунг, pa uporedi mtv pre 15 god sa ovim sad.nije takvo stanje bilo uvek.na kraju krajeva u americi ima i kvalitetnih bendova koji su popularni, a da bi stekli popularnost negde su se pojavljivali ocigledno.ovde nemaju gde ni da se pojave.

    Da si rekao "MTV pre 20+ godina" dok je grandž bio aktuelan, pa da razumem. U zadnjih dvadeset godina ista šačica ljudi proizvodi USA MTV muziku. Ta muzika je ista danas, kao što je bila i pre petnaestak godina, samo su aranžmani modernizovani i prateći vizuelni sadržaj je eksplicitniji. Notna struktura je ista. Istražiš imena Max Martin, Dr Luke i još par njih, i vidiš da su zaslužni i za Bon Jovi i za Niki Minaž, Weeknda i srodne glave.

  8. ArminVanBuuren
    Ako nekome ne odgovaraju moji stavovi ja sam spreman da ih branim imam u svojim pesnicama 23 dobijene tuce

    jel moze petak na subotu lane moje?

  9. Ko je sindi?

    Ja sam doduše čuo Mejdene na radiju par puta ove godine.

  10. pa valjda sindi modelsica.makariljencenko

  11. Радјард Куплунг, omasio sam za neku god, nisam znao bas precizno.uglavnom na taj period sam mislio.mnogo cudna stvar, kako se izmenila muzika zadnjih 20 god

  12. Brt Osvajači su kvalitet baš i pesma Vino Crveno je isto mega kvalitet zabole me koji je žanr. Osvajači <3

    pa da, ja sam ih ovde i naveo kao primer vrhunskog,kvalitetnog benda.dovoljan je samo pogled na ovaj cover pa da to moze da se zakljuci

  13. odlusao sam tifu i miligram hahahha zasto se nisi ovjerio jos 80-ih majku ti jebem ahahhaha

  14. Muzika nije isto što i izvođenje, postoje ljudi koji su vrhunski kompozitori, isijavaju muziku, razumeju je savršeno, aranžiraju simfonijske orkestre, kipe od kreativnosti i inventivnosti, ali su nikakvi PERFORMERI, niti imaju želju da postanu to.

    Наравно да није. Типичан пример је Драган Александрић. Правио је велике хитове, али кад је требало да се одсвира нека тежа солажа на хармоници, онда је позивао покојног Томицу Миљића да то одсвира. Александрић је осмислио, Миљић одсвирао. Ја ни код Милија, ни код Хандановића нисам видео да су позвали неког да одсвира неки соло на гитари или хармоници који су они осмислили. Мили је гитариста, а Хандановић хармоникаш. Миле Бас није виртуоз на бас гитари, али је имао Перицу Здравковића, Банета Васића, Саву Бојића, Јосипа Бочека. Чак је Бочек у пар песама и бас свирао уместо њега.

    Не очекујем ја виртуозност од Хандановића и Милија, али нека нешто освирају за промену. Не морају то да буду неке прстоломке, али да буде нешто њихово аутентично. Чак и нека буде слично некој познатој мелодији, али да га они одсвирају. Ово је све стерилно и на клик (Копирај - Налепи). А за плагијате, чекај Данкана, Слепог и остале који познају манеле. Ископају они с времена на време нешто.

  15. @BATA SALE

    pa pise na slici Nadja Jokic? nemoguce

"U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista.

Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao.

Ili čak poređenje čuvenog prideva 'kul': kul, kulji, najkulji"

Emisija RTS-a "Oko Magazin" | 24. Novembar 2009.