Prijava

A nije, evo je sad emisija na Tv Prva kako je počeo itd

Buca Jovanović Fendere, a u Obrenovac kod Buce ga odveo kafedžija neki iz Šabac
Veroljub se zove kafedžija

meni je toma z u malo boljem rangu od ace ilica recimo i to samo zato jer je miroslav ilic odvaljivao acinu bilju od kurca, proganjala ga godinama

nije mi sad baaaaas smor toma, ima par pesmi koje bas volim, al nije sad kao uuuu secem vene daj tomu

Аранжмане му је од албума "Дођи да остаримо заједно" радио Драган Кнежевић, од тада је Шабан писао заједно са Радетом Вучковићем, а код Кнежевића га је одвео Тома.
Буцине песме је Шабан певао раније, на почетку каријере кад га је код Буце одвео тај Верољуб.
Буца Јовановић је био композитор и текстопписац, а Драган Кнежевић диригент и аранжер.

Ево ти дикографија, погледај.

https://www.discogs.com/artist/911483-%C5%A0aban-%C5%A0auli%C4%87

Sada sam tek skontao da je Šaban poginuo. Inače Šabanova pesma, kralj boema je pesma Rada Drainca, koga su streljali negde oko 1945.

Nisam zaboravio, majko, dom i jasla u kojima sam
se rodio,
Ni kolevku punu slame u kojoj si me uspavljivala,
Iako sam svoje srce u krčmi propio
Dok si ti tamo, pod lozom i starim tremom, o mojoj
sreći snivala.
Nisam zaboravio, majko, ni kad su me pljuvali
ni kad su me veličali,
Iako su u gradu opoganili reči moje,
Ja ljubim tvoje žuljevite dlanove koje imaju svi
poniženi i mali,

Pa ako sam sve prokockao
Majko, sačuvao sam komadić neokaljanog srca
za dlanove tvoje.

Nisam znao za ovo jebemte bas i kad si mi sad rekao

Oblak pa to nije ta pesma XD
Fendere to kasnije ok, mislio sam da pričamo o samom početcima

Ma obavestili me cim je izasla vest, on je u mojoj kuci kao clan porodice bio. Opalio sam danas njegovih 250 pesama za redom mislim plejlistu

Nego nisam znao za ovaj tekst da je necija izmenjena pesma a ta mi je u top30 posto top5 ili 10 nema sanse da izvucem

Pa pokušaj da čitaš Drainca, meni je bio ful glava, pošto sam imao baš taj predmet Rade Drainac jedan semestar.

Jedna od meni najdražih...

Bejah tada admiral
među katarkama na kojima bukti po jedan meteor,
imađah samo jedan šal,
cipele stare
i pod skutom paket sanja,
a južni vetrovi, ko španske gitare,
obmotavahu moja putovanja.

O to čudno i ludo detinjstvo moje,
i te neustrašive oči zanesene!
ta spazma i nadzemaljske boje,
što mi u svakoj luci, na krilu,
doneše žene!

Često mislim na jedan balkon ispod tamarisa,
pod kojim se u fosfornom snu ljulja luka,
sa kog mi punu šaku mirisa
i zvezda baci jedna bela ruka.

Te ne znam da li je to java bila,
ili se pijanom morskom vuku
pričinilo da umoran albatros, opuštenih krila,
spava na mesečevom luku.

dok se nije pojavio toma ovde su se pevale pesme tipa coban tera ovcice itd imao je stil koji podseca na italijanske kancone ili sta vec a glasovne mogucnosti osrednje.saban mnogo bolji pevac, ne verujem da ima neko bolji do sabana

Кад већ помињете Тому... И мени је Тома дражи од Шабана. Такође и Синан.

Jebo mamu mogu da zamislim nasta lici seks od ova dva debila kad ih nateraju srdjan I stric da imaju odnose....
Kontam da se ne razlikuje mnogo od onog snimka kad je matori doveo kurvu retardiranom sinu (al zapravo retardiranom) I doveo jos 20 komsija da navijaju I snimaju

Nekad je bila jebljiva

Sad je kostur jebeni

imam informaciju da je nikola koruga zensko tako da je sve objasnjeno sto transferise i ponasa se kosmopolicijski

Веганска секташица.