Prijava

https://www.youtube.com/watch?v=ciDcgL6XvKE

Ala imam snažnu potrebu da mu skačem po glavi deformisanoj ovoj!

jebeni komentar ispod

Upoznao sam devojku i sve ono full,posle nkog vremena ja joj opet pridjem pricamo jedno dvadesetak min,nagovorim je da prosetamo i ona pristane.Izadjemo napolje da setamo i ja ono cisto da joj dam do znanja da mi se svidja prebacim svoju ruku preko njenog ramena i ona je skloni,pokusao sam jos par puta i ona je isto odreagovala.
Sta bi to trebalo da znaci gde sam pogresio? Unapred hvala na odgovoru...

Wauu jbte ovog se nikad ne bi sjetio sto je na kraju rekao hahaha moram to isprobati, ali cak na ulici posto nisam još prilazio curama u klubu

Pseto na temi Barokna opera Acis i Galatea.

ps
Najsavrsenija pesma koju sam ikada cuo od lirike preko muzike do naracije i izvodjenja

Dobro, priča o Šabanu al to poznavanje muzike se mora poštovati.

Дај, Тилмо, не зајебавај. Та песма је била пректеница и авангарда у много чему у то време кад је снимљена - и по тексту, и по аранжману. Шабан је првих десет година каријере снимао углавном неке "социјалне драме" (тешко детињство, немаштина и сличне приче), није се сматрао врх певачем, био је пуштан највише на Радију Шабац.

И онда му је Тома Здравковић рекао да мора да мало промени стил и да почне да снима другачије песме, са другачијом тематиком, али и другачијим аранжаманима. Одвео га код Драгана Кнежевића, који је Томи радио аранжмане и продукцију. Шабан је снимио је "Два галеба бела", а песма је по стилу подсећала на Томине песме и ту је он постао веома популаран и тиражан певач.

То је овај сингл. "Два галеба бела" и "Стари кочијаш" - ово нису песме, него армирани бетон.
https://www.discogs.com/%C5%A0aban-%C5%A0auli%C4%87-Dva-Galeba-Bela/release/1096262

mislis toma je jedini mogao da mu lupa dandare?

Hahahah

Ma dobra je pesma Fendere.

Samo ismevam pseta što bezuspešno upinje da zvuči elokventno i načitano.

Nisam znao da je stari kocijas na istom singlu. Stari kocijas ritam vrh

Fendere ja tebe gotivim al još jednom Šabana i Tomu stavi u isti koš posvađaćemo se prijatelju
Toma da nije umro koliko toliko mlad i bez ovih par priča ja boem dajem ciganki honorar ceo bio bi neki Nebojiša Gajić tipa

aj ne lupaj toma da sve sto zaradi za vece ostavi sebi samo za jogurt a saban molio ljude da glasaju za sns, u pravu si da ne treba da se stavljaju u isti kos

O mrtvima sve najbolje

Meni Toma bolji od Šabana iskreno.

Daleko od toga da je Šaban loš da se razumemo.

Verovatno je bokser mislio u pevackom smislu, ne ljudskom

Sto se muzike tice, isto sam misljenja da je toma precenjen

Kakac si ti debil haha boli ne kurac za koga je glasao i koju slavu slavi

pricamo o tome ko je kakav covek posto si poceo pricu
i u tominoj svakoj pesmi ima emocija koliko god hoces ne znam sto mislis da je saban bolji ali dobro

Toma da nije umro koliko toliko mlad i bez ovih par priča ja boem dajem ciganki honorar ceo bio bi neki Nebojiša Gajić tipa

Ма добро то, ја не причам о томе шта би било кад би било и да ли би Тома био толико популаран да је и данас жив. Ја причам о томе да је Тома саветовао Шабана какве песме да пева и да га је одвео код свог човека да сними "Два галеба бела".