Prijava

Bar je vec na temi "Transfer blama"

dajte MOLIM vas nek mu neko pomogne kako zna i ume.

Hhahahahahaahha pa dopada mi se da zaziru od mene... Svakako bolje nego da mi se kače. Nije loše bojati se nekoga. Naučiš gde je crta. Malo ga više poštuješ.

A pa da jasna logika hahahah

Banujte vuka za njegovo dobro, mozda nauci da ne bude jadan kad ga malo izopstite

Jadna ti ta sa profilne

Da sam pokazala onom jadnom čoveku da je mnome ovladao strah, on bi me pojeo. Bukvalno. Ne kažem da se nisam bojala ali sam se takmičila u sebi sa strahom, i gledala sam ga i ponašala se kao da nemam trunke istog. Nakon što je progovorio naravno, do tad sam htela da umrem. Tu sam videla da je on zapravo izgubljen, da je jadan. Čak mi ga bilo i žao... što veruje u nešto takvo poput spoznaje Boga kroz žrtvu i slično ... Bilo mi je mučno da ga slušam, uši su me bolele.

ova tema je poprilicno transfer blama u poslednje vreme. svaki post:

https://vukajlija.com/forum/poruke/autor/315273

Hahahahahahahaha ću se nasmejem u sve muke :D

Je li vam rečeno da se ne sme banovati? Prošli put kad je popio ban na čini mi se dva dana, odmah je došao sa duplima i popio na njima trajni, na originalu se povećao na mesec dana. Nakon toga još jedan dupli stvorio i napisao definiciju kako mu je Vukajlija sve na svetu i kako pije lekove itd. Ta se definicija trenutno nalazi na groblju. Tako da, ne banovati ga, ni slučajno, možda počini suicid.

Banujte me brt 10 dana moze?

Koji problem imate konkretno ti i Vuk, Mesni nePRIJATELJU moj? :D

Koja definicija? Hoću da vidim. Dajte link ili naslov.

Problem se zove da se on zove Cica Morada

Edit: Umislio je da sam mu ja petljao nesto oko bivsih jer je popio dve korpe

Edit 2.0: To nije moja definicija, on sa duplog pisao da bi optuzili mene

Pa jednog dana sam otišao na čet nedugo nakon registracije i već tada je bez ikakvog razloga me vređao, prozivao itd., pa je onda jednog dana postao uveren da sam dupli od bombaša, pa onda od mordosa, pa onda od lembasa i sad u njegovoj glavi nema nikakve sumnje da sam lembas, on je 100% uveren u to i sada njega proziva ovde na forumu, jer misli da sam ja on.

Da, da to je chicha morada nema sumnje (dobio sam proverene informacije, plus njegove reakcije u postupci uopsteno)

Koja definicija? Hoću da vidim. Dajte link ili naslov.

Poruka za The Profa

Au čoveče, čemu takva lančana paranoja? Mislim ako te Mesni nije ništa dirao?
I to ubeđenje da je on izvesni Filip? Kako znaš to?

Edit: Umislio je da sam mu ja petljao nesto oko bivsih jer je popio dve korpe

Vi se znate lično? Kako mu ti znaš bivše??