Transfer blama

  1. ona blogerka nije ni za kurac.nisam nista citao.a ova mala je kompletni idiot.

  2. Ova mala je iz mog komsiluka,a imam jos jednog debila tu u komsiluku koji je jos veca dijabola od ove,samo sto su ga mnogo zajebavali pa je obrisao acc na YT pa ne mogu da vam pokazem koliki je to u stvari kreten... :D

  3. presto sam da slušam biskice još 2003. fazon tako da me ništa ne čudi šta sad rade.

  4. hahah ovaj malo u vejn nije normalan

  5. Јебите се, ја одгледо цео клип, чекам неку дебилну ситуацију и на крају курац. Шта је конкретно трансфер овде осим ових металика?

  6. Čini li mi se ili ovom crnji vejnu visi cena sa kape?

  7. Ova mala je iz mog komsiluka,a imam jos jednog debila tu u komsiluku koji je jos veca dijabola od ove,samo sto su ga mnogo zajebavali pa je obrisao acc na YT pa ne mogu da vam pokazem koliki je to u stvari kreten... :D

    Jebi se. 6min čekam da skine majicu i slušam nebulote.

  8. ДС прича о страначком запошљавању и глуми опозицију. Иш сотоно

    http://www.24sata.rs/novi-sad/vesti/vest/milose-zaposli-me/98790.phtml

  9. ne znam dal je ovo baš za transver blama al.....jedan moj drug ima devojku koja inače živi u grčkoj, i sad, došla ona u srbiju kod njega. A on dan-dva pre nego je ona došla išao u swarovski da gleda nakit....i vidi neki prsten, al debil ne vidi dobro cenu, mislio da je 3000 i nešto...dođe ona i odvede on nju u swarovski (a radnicama rekao da mu sačuvaju taj prsten), i pokaže joj prsen (nije za veridbu, nego ovako), ona se oduševi skoro zaplače, jako joj se svideo kao....i pita je jel joj se sviđa da joj ga kupi, ona kaže ''pa nemoojjjj da se trošiš toliko jako je skupo...al preleppp je baš'' (ona je videla cenu, a on retus još nije provalio) on još kaže ma nije to ništa ljubavi bre, za tebe...kaže na kasi prodavačica 31 000...hahaha...on skoro povratio, promenio deset boja u faci...''pa ja ja pa ja ja sam mislio ja ja pa mislio sam da je 3000 a jao izvini ljubavi''...i eto...ona mu kao rekla ma nema veze srce stvarno je skupo....

  10. Jebeš čoveka kad nema 3 glave kod sebe

  11. Добра пичка ова Ксенија.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.