Transfer blama

  1. http://www.youtube.com/watch?v=yT1pBf1i6R8&sns=fb
    ovo mi deluje najmocnije ali ja nemam na ovom videu ton :( jel ima jos neko ovaki problem

  2. OVO OD JAMAJKE!!! XAXAXAXAXAXAXAXAAXA UMIREM UMIREM MAJKO!!!

  3. ovo mi deluje najmocnije ali ja nemam na ovom videu ton :( jel ima jos neko ovaki problem

    Провјери је ли ти десни звучник ради.

  4. Koje je pisanje ovaj Juiceov stvaralacki opus, sunce ti jebem krvavo...ovaj Capoonov video sa prethodne strane treba staviti na pocetak teme...

  5. BezDeranjaMolim
    Koje je pisanje ovaj Juiceov stvaralacki opus, sunce ti jebem krvavo...ovaj Capoonov video sa prethodne strane treba staviti na pocetak teme...

    +10000000000000000

  6. Taj napoleon je tek retard. Vidoh ga jednom na Voždovcu meto kapuljaču, raširio se, namrštio i šeta...

  7. Koje je pisanje ovaj Juiceov stvaralacki opus, sunce ti jebem krvavo...ovaj Capoonov video sa prethodne strane treba staviti na pocetak teme...

    Po meni je nekako i slušljivo za razliku od onog što inače peva. A da jeste smešno jeste. :) Ima bolje glasovne mogućnosti od Karleuše. :)

    Što ne volim te umišljene klince. Njihovim roditeljima bih savetovala da ih drže u podrumu zatvorene.

  8. Sto ga nisi tuko?

    Umalo da fasuje. Ortak i ja u kolima bili na semaforu onom kada se iz Braće Jerković krene gore ka Kumodraškoj-kada je video kako ga gledamo skrenuo pogled i ubrzao. Mi u smeh, reci Napoleon se kurči gradom...

  9. Jednostavno, teme preljevaju. Dabudem precizan - mnoštvo komentara.

  10. Jednostavno, teme preljevaju. Dabudem precizan - mnoštvo komentara.

    Apsolutno. Treba banovati za otvaranje retardiranih tema i postavljanje 3+ idiotskih komentara (ne trolovanje, peckanje, nego potpuno besmislenih).

  11. On se covek ladno prebacio sa jednog zanra na drugi, i aj da se prebacio na neki pop bljutavi (jer mu je kvalitet od samog pocetka Rep/hip hop karijere bio cisti proljEv) , ili da je krenuo kao pop izvodjac i prebacio se na narodnjke, al on ga bato sije sa govnjivog repa na ogrezli turbo folk, sunce te jebalo :) A jos ona emisija sa Verom Matovic i Erom Ojdanic i onom debelom jednom kad obilaze domacinstva ma idi u kurac....uglavnom rame uz rame sa Karleusom sto se tice transfera...KURSADZIJE RULEZ!

  12. Ne diraite mi Napoleona, ljkra lik! treba dimaš ogromne kohones i apsolutnu nulu u vugelu da bi radio to što on radi. stoga, rispekt za braćela napolija, i puno sreće u daljem radu i mnoštvo klipova na yt.

  13. ja mislim na Djusa, za napolija rispekt >

  14. đus je fejl, jer on to radi i tripuje ozbiljno.
    napoleon je win, jer on to radi neozbiljno i tripuje ozbiljno

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.