Transfer blama

  1. Ako sam ja balavac, ti si onda sigurno neka matora izborana fosilčina koja krade bogu dane sedeći za kompom i koja drka okolo sve ljude ? Ajde, turi me u pratnju i prati svaki moj korak, vidim da to voliš, spamerčino.

  2. Krajsleru, kralju, najjači igraču!

  3. krajsleru bolje cuti

  4. Па шта прцаш њега кад си ти такав био пре месец дана.

  5. HAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH
    TAMAN SAM ZABORAVILA!

  6. Не сама вест, него поједини коментари:
    http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/237252/Srpski-omladinci-odslusali-Hej-Sloveni-pred-polufinale-pa-otpevali-Boze-pravde-video/

    nije ovo greska,ovo je namera i mislili su da ce ih izbaciti iz koloseka,ali su se malo zaj....i i pobudili u deci ono najbolje,da daju sve od sebe i da ih pobede na finjaka...

    Sramna provokacija, svaka cast nasim igracima na reakciji !

    Ovo je bilo "slucajno" kao sto je bilo "slucajno" kada su Kazahstancima na nekim takmicenjima intonirali himnu iz Borata. Inace, ne treba preterivati u pokusajima da se objasni je to samo kiks organizatora, kada je ocigledno da to nema nikakve veze sa slucajnoscu.

    a sta reci za litvance - jos nisu preboleli 1995 godinu :-) pa nam ovako vracaju ali dzaba

    СВЕ ЗНА СРБИН, СВЕ ЈЕ ЗАВЕРА ПРОТИВ СРБИЈЕ

  7. Meni zanimljivo kako može bivša himna da te uvredi

  8. ne dirajite krajslera, on je skosova

  9. Момци су лепо културно сачекали да ови одсвирају, а онда су стали и отпевали садашњу химну, никаква фрка, никакав проблем, али обожавам ове коментаторе који у сваком потезу виде нешто антисрпско

  10. He also used to play for a team called HEMOFARM, which, translated literally, means “a farm where Boban Marjanovic drinks your blood.”

    Јеботе.

  11. pa ja mislim da se svake godine bar po jednom desi da neko pusti neku drugu umesto nase himne. nebitna stvar, desi se da pogrese ali precesto grese majkeimga fasisticke.

    elem hvala svima koji su odvojili malo svog dragocenog vremena da procitaju moj post, hvala i onima koji ce ga prokomentarisati. ne stajem ovde, trudicu se da u buducnosti ostavim jos mnogo komentara o nebitnim stvarima. sada cu se povuci sa sajta jer je vreme za dremku a i mozda sebe malo povucem da lakse zaspim ako me razumete.

    volite nekog i neka neko voli vas

  12. Jao, kakav je ovaj... 'Kaži JIM', hahaha!

  13. лик се изгледа купа и спава у сунчаницама

  14. јеботе, па то им наследно. Цела фамилија

  15. Зар нису личне фотографије и линкови профила са Фејса забрањене овде?
    Знам да су поједини људи бановани привремено због објављивања туђих личних података.

    Иначе, оваквих ликова има сваком ћошку.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.