Transfer blama

  1. Фендер, само ако их овековечиш у постеру.

    Овако на форуму, дозвољено је да живуљке имају својих 5 минута ретардираности на коју се ми смејемо.

  2. Tetovi su mu vrh. A keva mu se sumnjivo često slikava sa njegovim drugovima. Just sayin'...

  3. LOL, de nadjoste ove. Ovaj levo, je ustvari ova, ima 15-16 godina i lezbejka je navodno.

    JA RADIOMILEVISEM!

  4. baš htedoh da pitam jel zna neko šta je TO :)

  5. Ovo je crkva u kojoj su se Knez Lazar i vojnici pricestili pre Kosovskog boja.

  6. https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q82/s720x720/1012015_10151625727304401_1565423534_n.jpg
    Ово је највећи трансфер после гангнама који сам у животу видео. Дечко је јебен полиглота, нема шта.

  7. Ovo je zid crkve iza njega.

    S obzirom na gradnju - 3 reda crvene cigle, red belih blokova, rekao bih da je ovo Lazarica ( u Kruševcu )... Jesam upravu?

  8. I love you Zvezdo! AHAHAHAHAHAHAHAHA

    Stavio je u padež, a u engleskom nema padežži ki u južnu srbiju.

  9. Fender Stratocaster
    Зар нису личне фотографије и линкови профила са Фејса забрањене овде?

    Privatnost ovih fotografija je podešena na PUBLIC tako da svako može da ih vidi bio logovan na fejsbuk ili ne. Niko im nije uzeo fotografiju koja je bila vidljiva samo za prijatelje pa je podelio ovde.

  10. Да је фотографија приватна не би се нашла на интернету власниковом вољом. Крај.

  11. Ja sa tim likom na fb imam 12 zajedničkih prijatelja. O MAJ GAD.
    KAKAV TRANSFERAŠ

  12. celtic
    Ajoj, crni Wesley (pleonazam), vidi ovo sa te anti-metal stranice:

    Је л' ти озбиљно мислиш да је то анти-метал страница и да људи тамо стварно воле народњаке и да су озбиљни у својим постовима?

  13. Svakako su likovi jedni od jačih transfera...

  14. Fenderu, ne mislim tako, ali vidim da ti lako povjeruješ u sve što pročitaš. Pa ko je još vidio da napišeš ono što misliš ;-)
    Nasikiro si me puno, evo ti kazna za uši:

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=17NqwxDchPc

  15. Јеси ли ти луд? Што казна за уши? Па лик је покидао ово на хармоници.
    И немој молим те да се бламираш причом о некој анти-метал страници. Страницу су основали људи са Вукајлије..

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.