Transfer blama

  1. Ova desno možda nema oko.

  2. vi ste savršene
    zbog vas svemir živi u vječnom balansu. Molim vas, nemojte se nikad mijenjati...

    http://www.geekologie.com/2013/01/03/puking-robot.jpg

  3. Buri, neka stranica na fb izbacila. Inace se ne bave ovakvim transferima, al ima izuzetaka

  4. POVUCI REČ DI SLAVOLJUBA NA TRANSFER

  5. bosko jakovljevic junior.

  6. janpi
    http://www.mozzartsport.com/vesti/uefa-sprema-novu-kaznu-delegat-fotografisao-baklajdu-lomljenje-stolica-i-paljenje-hrvatske-zastave
    ne znam sta je gore, ovo bacanje stolica na tletsku stazu ili upotreba sest baklju.

    Јанпи, мислим да си погрешио тему.

  7. Па није блам. Навијачи у свету су свуда такви. Кад год се игра утакмица где су противници велики ривали, дешавају се овакве ствари. У Енглеској је то забрањено законима, али погледај Јужну Америку, тамо је то уобичајена појава.

  8. blam je to sto ni on sam ne procita sta je napisao, pojede pola slova i gadja se sa padezi. nisam od onih sto love greske ali to su toboze neki novinari...

  9. neki narodnjacki radio u ns.mislim da je antena.ono,teski turcizmi,zelje pozdravi,picke materine drzi motoras.moj najbolji drugar iz srednje radio po tim stanicama.on i ja 2 suprotnosti sto se tice mjuze,al smo se gotivili.volimo kafane obojica :D sve u svemu,ja bio kod njega na momackoj veceri.dolazi neki motoras,kozne pantalone,kozna jasa,picke materine.ono,motoras pravi.kaze mi druga da taj drzi radio antenu(ili tako neki,ne mogu da se setim kako se zove).kaze da veze nema sta se pusta kod nejga,al da uzmia super kintu...ja mislio da me zajebava,al na kraju stvarno ispade da lik drzi antenu.malo je reci da sam bio iznenadjen.ocekivao sam debelog krajisnika kamiondziju...

  10. blam je to sto ni on sam ne procita sta je napisao, pojede pola slova i gadja se sa padezi. nisam od onih sto love greske ali to su toboze neki novinari...

    То јесте блам, али данас се свако пискарало назива новинаром. Ја сам мислио на чланак као чланак, а не на правописне грешке. Кад бих почео да ловим све граматичке грешке у свим чланцима који прочитам на Интернету, имао бих материјала да отворим посебну тему за такве ствари.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.