Transfer blama

  1. Видите младу домобранку. Ваљало би јој испе(р)мовати профил.

  2. Видите младу домобранку. Ваљало би јој испе(р)мовати профил.

    Jes' presmesna.

  3. Kolko mi je ovo jezivo jeboteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee zamisli imas vake nokte, ne bih smeo da pipnem nista okolo, pogotovo ovim palcem...

  4. pogotovo ovim palcem...

    što bre? vadičep večito fali

  5. Што каже бата гуги, овај нокат на палцу може да послужи као вадичеп; на кажипрсту за сечење и мазање сирева и путера; овај на средњем прсту као отварач за пиво; на домалом за чешање пошто је ионако тај прст готово бескористан; а нокат на малом прсти за набадање мезетлука. :))))))))))))

  6. Jes vala, ova torba nikako ne ide uz ove cipe!
    No, No!

  7. Што је најгоре, овај десно у минићу и са овим фризом изгледа нормалније од овог лево.

  8. YeahBatch
    И како да га не јебеш, како реците ви то мени.

    Постоји закон који забрањује такво поступање, мораш прво да добијеш пристанак.

  9. па довољна му је казна што има гори укус за моду од бате кан кана и још је и црнац. ја искрено не бих имао срца да га унесрећујем додатно

  10. вадичеп ахаххахахаха гуги ојебо

  11. бошњаци за софром, кахва и шамије ииии... попис може да почне!!!

  12. KO JE UOPŠTE POPISIVAO KLINCA OD 4 GODINE???

  13. који дебилизам јеботе

  14. Popis je sad u oktobru.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.