Transfer blama

  1. Ma i on je slao pismo, samo ko će da traži...

  2. daj da vidimo i to pismo.zanima me kako se zavrsila saga.jesu se uzeli.a koemnatara,leb te jebo,milijardu.

  3. Jeb ti zivot, sad videh onaj kviz na pinku najbrzi igrac srbije. Sve mi pritisak dize, ono da ima zakona trebalo bi zabraniti a voditeljku "nar'anit i ubit". Daju 40000 dinara da pogode ljudi marku automobila koja ima slovo a i niko ne pogadja i onda dodaju prvo slovo l i kad na kraju niko ne pogodi ona kaze landwind je marka, nisam neki poznavalac ali nisam ni duduk za auta ali za ovu marku nisam cuo i jos kurva kaze pa nije bilo toliko tesko sigurno ste culi. A narod glup ko kurac i zove a 240 dinara poziv.

  4. na radiju je bila emisja pre.kojim sportom se bavio dejan tomasevic?plivanje,pikado,bocanje,fudbal...posle 2 sata neko iz radija nazove i kaze kosarka.bravo,15 hiljada je vase.

  5. eee miloše, takve emisije su koliko znam i zabranjene...to je čista prevara, daju na primer neko prelako pitanje, kao nađi ljudsku facu na slici, i iz prve vidiš gde je..i onda njih 600 000 milijardi zove, a oni puštaju svoje ljude iz redakcije da se javljaju, i kao pogađaju al promaše...onda se ljudi još više napale kao ''jao promašio je ladno niko nije skontao, sad ću ja da uzmem laku lovu''...i naravno kad nakupe dovoljno poziva javi se neko iz redakcije i on osvoji to. A narodu kurčina. Brdo takvih emisija je bilo zabranjeno, mislim da su neke i hapsili...ogromne pare se vrte u tome

  6. e,brate,ako se nisi jezio 4 meseca kada ih vidis,napusti objekat.sada si nasao da pominjes druge ljubavi na ovoj temi.nemam ja nista protiv,al stanija i rom sa klise su vrh,spic derane.awww,cmok!

  7. stanfil

    jel to neka sekta?

  8. A ova Jasmina ima muža i decu, i ponaša se ko naložena tinejdžerka, Stanijin fan, mislim dafuq
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=101031903276067&set=a.132125786833345.13749.100001077726295&type=1&theater

  9. StanFil je SF za vas, ne kontate vi to, rajo obična.

  10. Ne znam, ja sam Biliber, smrt direkšnerima.

  11. e ja bi ove kurceksnere i ostale tukao vise nego pedere.

  12. Olanik je transfer dok seta svecinu dzukelu

  13. Ja nisam za to da se tuku, već da se organizuju borbe između najvatrenijih pristalica iz svakog tabora, da se animira narod.

  14. ХАХААХХАХАХАХА пази ову гејштину дебелу нолајферску што се кара у школском вецеу у зеленој мајици

"There are 30,217 sites with a better three-month global Alexa traffic rank than Vukajlija.com. The site has a relatively good traffic rank in the cities of Jagodina (#15) and Cacak (#15), and visitors to this site view an average of 8.5 unique pages per day. Compared with the overall internet population, Vukajlija.com's audience tends to be low-income; it also appeals more to childless men under the age of 35 who have no postgraduate education and browse from home. The time spent in a typical visit to the site is roughly nine minutes, with 47 seconds spent on each pageview."

Alexa | 25. Septembar 2010