Transfer blama

  1. па тај црнац је већи сељак од Јебача.
    Као љуби дупе и те форе ко клабер распали

  2. ау какви су ови студенти горе, пребио бих говна јебена

  3. позер фенсерај

  4. мислим на ове што певају мали мрав

  5. ХАХААХХАХАХАХА пази ову гејштину дебелу нолајферску што се кара у школском вецеу у зеленој мајици

    taj rad hahhahahahaha

  6. ИМА ЈЕДАН РАНИЈИ ПОСТ НА ТРАНСФЕРУ ПРЕ САТ Х

  7. Beliberi, Direkcionisti, sikter mijenjati pelene, evo novog talasa:
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=yPbaSsZ4EsQ

  8. haha, da, brate

    a ovaj batica što je voli sve jače i tuguje i fura majicu 'ćuti dok te karam'

  9. пребићу их јебо сам им мајку

  10. изнервиро сам се

  11. E, setio sam se jednog doživljaja iz mladosti.

    Osnovna škola, peti-šesti razred. Jedan lik se tek doselio u kraj i smestili ga u moje odeljenje. Živeo s kevom i sestrom blizu mene. Svratim ja jednom kod njega posle škole, izblejimo malo, kad pojavi se keva njegova sa politikinim zabavnikom i krene u duetu sa sinom da mi prepričava članak o sinesteziji ovog tipa. Uzmem ja da pročitam to, i bude mi manje-više jasno o čemu se radi. Mešanje čulnih doživljaja, čuješ boje, vidiš zvuk, tako nešto. I pita mene drugarova keva, 'jesi li probao ti to?'. Reko, nisam, ne znam kako bih, to mi se ne dešava. Kaže žena, 'ma, možeš i ti to, to ti je ono kad sklopiš kapke i pritiskaš oči, pa ti se jave one boje što lete'. Ja tu malo zbunjen. Skoči žena i kaže ćerki, 'daj mi onaj ce-de Žan Mišel Žara, to sam uzela juče', ubaci ga u plejer, pusti prvu traku i priguši svetlo. Ustadoše i ćerka i sin i majka, stoje u krugu u sobi, stiskaju rukama očne jabučice uz Žana Mišela Žara i viču, 'ja vidim, ja ga vidim, sad je zelenkasto i skakuće'.

    Kurac te jebo. Pet minuta. Ja jednom sklopio oči, stisno, al imo onaj konjuktivitis prolećni, pa nisam smeo mnogo da džaram. To je žena od 40 godina.

  12. Како бих откинуо од курца ову елдепе-нарко-евро-педерофилку Србљановићку, па то је страшно.

"Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega."

Psiholog | 20. Februar 2011.