Transfer blama

  1. http://www.youtube.com/watch?v=CkgzGgVvNvw

    Има горе и од нас, али ме некако подсећа на наше отимање ситуације контроли ...

  2. Nije ovo transfer blama, ovo je konjisanje!

  3. Ај сад ми кажи да ниси присуствовао некој свадби где је било сличних испада и напете фамилије и где те било срамота за њих и што седите под истом шатром ... ?

  4. Ma, ovi su nadrogirani nečim, garant.

  5. Uuu..ja sam svačemu prisustvovao ali ovi su pravi KRAJIŠNICI koji jebu.

  6. Dele cipelu k'o da je džoint :D

  7. Благосиљање воћном икебаном по глави је најјаче ... и ципела ....

  8. фатал ерор

    Ај сад ми кажи да ниси присуствовао некој свадби где је било сличних испада и напете фамилије и где те било срамота за њих и што седите под истом шатром ... ?

    Brate nema šanse, nikada nisam prisustvovao retardiranoj svadbi u toj meri! Ne družim se sa retardima lololo

  9. Добро, ти си неки ко не живи овде чим не знаш шта је весеље под шатром или немаш квоту година за то, али потписујем ти да подсећа на ово што гледаш ...

  10. Пази кад неко прави и сељачкије свадбе од нас.

  11. Ово су нови стандарди у домену кетеринга и оргнизовања весеља које ћемо тешко достићи ...

  12. фатал ерор

    Добро, ти си неки ко не живи овде чим не знаш шта је весеље под шатром

    Malo se svadbi u NS pravii pod šatrom! Imam godina, doduše retko idem na svadbe al ti brbani me ni ne zovu uglavnom. Mada to se ne može predvideti kakva će svadba da bude- Ali generalno, familija koja dozvoli da im se gosti ovako ponašaju na veselju ima ozbiljan mentalno-socijalni problem!

  13. brate ladno su mu popili atletsko stopalo!!! onaj sto se kotrlja ko da je posednut.

  14. boktejebo, ja ne znam šta drugo da kažem.

  15. Слажем се .. ја имам годиница и имао сам ту срећу да закачим пар свадби под шатром .. . и слажемо се .. то је озбиљан социјални проблем, и лоше тумачење појма опуштање ... много лоше тумачење ...

  16. ali fatal nikome nisi pio iz borovo cipela!! razumem sve...i gole pevaljke i masne prste i odvaljivanje od alkohola...ali ovo!!!

  17. verovatno neka ruska svadba....

  18. Па то кажем .. нови стадарди ... свет напредује овам или онамо, ми стојимо .. .:)

  19. Majmunovski

    verovatno neka ruska svadba....

    Meni ovi deluju kao neki TetraTurci!

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.