Transfer blama

  1. Meni izgleda kao da se sprdao lik

    +1234

  2. celtic
    Jeste dušmani. Izdaleka se vidi jedna istančanost; on kao džentlmen upozorava dame, jer nikada ne bi mogao da naruši tuđu sreću.

    Pa zato ga i treba izbaciti iz genetskog lanca - umesto da krene od sebe i da pozavršava te ispite i postane gospodin čovek i doprinoseći član društva, on zabada nos gde stigne, pokušava da manipuliše tuđom srećom na osnovu svojih labavih pretpostavki i onda okine faks, postane socijalni slučaj i posle mu država kriva, a on bude na teretu svima oko sebe.

  3. LOL Che-Vu, zar si smatrao moj post ozbiljnim? Lik je degen i tu je kraj.

  4. Šta znam, ti si obično preozbiljan :-D

  5. https://youtu.be/AbPGS4Fzwac
    Postavljanje videa sa svojim najboljim citatima na svoj kanala, neprocjenjivo

  6. koji despacito pokusaj vajba u spotu

  7. Кад каже ја не дишем помози ми са тобом ноћ предложи ми ја одма пребацујем из пете у четврту и претичем цистерну пуну брашна

  8. https://www.youtube.com/watch?v=RxDEkrIx4Bw

    ESAM VAM PRIČAO DA MU NIJE NIŠTA I DA FOLIRA GOVNO MALENO?

  9. hvala ti za video, imam burazera i drugara koji će se zajedno sa mnom radovati ovome

    niksa se simbolično menja iz korena - šiša se na ćelavo nakon što je ošišan na keca

  10. Jedan od iritantnijih likova danasnjice

  11. Vidite da je živ a ne sto su pricali da je mrtav,Jer legende nikada ne umiru

  12. Hahahahah nije loše ali ne

  13. REŠENJE VEČERAS U 7 BUDITE OĐE

  14. Rešenje: Transfer blata hahahahah

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.