Transfer blama

  1. како си ме иознервирао сад како може бити бољи од кесића јеботе, код кесића сваки час неке добре форе а ово је ботина она најгора напредњачка циљ му је само да унизи опозицију и да вучића представи у добром светлу!

  2. Kesić je najgora botina ona žuta kojoj je cilj da unizi naprednjake i prikaže žute u dobrom svetlu

  3. код кесића сваки час неке добре форе

    hahahah ubij se pls

  4. убиј се ти што ти је овај бољи, а чак и да је исти у најбољем случају опет све је ископирао од кесића.

  5. теби је смешно што прави скечеве против опозиције а да је нешто против вучића онда би пљувао

  6. Kod Kesica fore nisu ha ha nego moras malo da se zamislis!

  7. najsmešniji delovi kesićeve emisije su sami snimci ovih debila političara i njihovih gluposti, njegove propratne fore su neretko transferko blama

  8. Ivanović je tata za sve ove nema šta

  9. Sad sam pustio jahah ovaj je bre retardiran

  10. A sta si ocekivao leba ti?

    Volim kad truc troluje trola xd

  11. A nisi morao da kažeš, ja sam baš čekao maestrov komentar, vidiš da ga je ubacio skroz

  12. Volim kad truc troluje trola xd

    нисам хтео нешто да га зајебавам, само ми било жао

    Meni je ovaj bolji od Kesica

    па онда

    Mamu vam jebem zutu, a Kesic nije propaganda? Ovo je sns propaganda a kesic nije zuta propaganda? Glupanderi

    hahahahha ovaj lik jebe

    simpaticniji od kesica 10000x

    сатима нико не одговара.

  13. ионако сам очекивао да ће скапирати одмах и престати.

    а и кесић колико год да није смешан је бољи, реално.

  14. Pa ko jod njemu odgovara? Jedino labavi i atomski mis i tilmo ponekad

  15. Mislim ono cim vidim da se po necemu pljuje ocekujem maestra da pocne da smara sa hvaljenjem i obratno

  16. а некад је било да 5-6 људи одговори шта год да напише.

  17. Ajmo sad na masnu pivcugu

  18. Dovla Vicoman Večern

  19. Kad je lav grigorije izveo onaj skech, kao cuju se pucnji neki a on kaze “izgleda je opet u stanu” hahahahah nasmejao sam se naglas ociju mi

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.