Transfer blama

  1. Haha thilmo brat kakva prica realno skroz neas ti tu sta

  2. šmole, jebeš li ti šta?

  3. L@ki
    Кад деку чекао милан нешто на кладиони и крене лоше, онесвести се накратко изађе напоље, поврати, и умије се снегом

    dva potpuno razdvojena događaja
    https://vukajlija.com/forum/teme/1186-gladionica?strana=2753#post_3646555

  4. Јеботе курац за овакве постове се плаћао јебени интернет

  5. ArminVanBuuren
    Au deki kakva prica, voleo bih jednog dana ja dam imam takvu

  6. Стварно топ приче треба отворити тему посебну где ће ови старији да се присете неких постова тј прича па да постављају да се образујемо

  7. Ja se secam ovog sto je deky pricao cak vidim moj komentar je prvi haha legendarium, cak je i thilmova prica tu i identicna je kao i ovo sto je pricao neki dan tako da verovatnoca da prica istinu raste na frapantnih 0.2%

  8. Tri šestice stoje na tom transferu. Pitam Vuče je li fotošop?

    Čista slučajnost ili ‘igra prirode’ hahah. Pa ti za sebe kažeš da si veštica. Iju :o :D

    Šalim se ;)

  9. PREKINI BOLESNIKU JEDAN BOLESNI!

  10. Plidu, nisam jebo sad, nego sa 25-26, to je plot tvist.

  11. I vozio sam pežoa 405, a ne onaj veći pasat.

  12. Mislim na prošlu profilnu, ili ono sa onakvim pogledom, što kažeš da želiš tako da deluješ hahah

  13. Opet simpujes standardno xd

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.