Prijava

to obično znači da je samo jedan u pravu(ja xD)

U suprotnom je Tilmo u pravu, a ti presaberi kolko puta ste se vas dvojica složili oko nečega XD

Ajde radj da se ti i ja slozimo koje je najbolje pivo xd
https://i.imgur.com/9f5gzdo.jpg

dajte neko dobro pivo za popiti

Koje si ti smece pio kad ti Lav ima vise ukusa od nekog psenicnog? A i Ginis kod nas je vise voda nego li pivo, crni Zajecarac je kafenastiji...

Eto ti iznad somi

Sabane mi smo glupanderi, kad naidje reme vi to lepo prodiskutujte. Sad ce on, rece da ce oko 22h doci

Da se razumemo, meni je pivo za svaki dan Zajecarsko crno, evo sad ga pijem dok gledam one invalide. Od domacih svetlih ugl pijem Lav... Ali da Lav ima vise ukusa od nekog psenicnog, jbg, tesko...

Aha, a koje ti je pivo za posebne dane? I koji su to posebni dani, kad ti je svadba i slava?

Gde bre kupujete ovo pećko, života vam?? :D

Ovo u zivotu video nisam

Kako gde brt pa u bujanovcu xd

Video si blece samo pod drugim imenom

Zajecarko crno tuzno pivo je

Pa ajde za tebe mogu da skontam, al gde ga kupuje Coa Kilogram?

saban11

Koje si ti smece pio kad ti Lav ima vise ukusa od nekog psenicnog?

Brate, evo listam listu pića u Samo pivu, samo kod njih sam pio Paulaner, Erdinger, Meminger, Šoferhofer, Šnajder, sigurno još barem dva solidna

Možda sam stvarno propustio neka nadrkana, ali baš nikad neću naručiti pšenično dok god mogu da naručim neku IPU(reme alert) recimo

mada ovo više ima veze s tim što sam par puta naručio nešto jačeg ukusa, pa onda posle njega pšenično i onda mi pšenično bude bljutavo, jednom nisam mogao ni da ga popijem

Kako ga pakuju za naše tržište, koje je to pivo?

E da u kornjaci pabu je bljutavo pivo nekako bezukusno sta znam. Bio sam milion puta neka od onih sezonskih su ok ovo svetlo prosek u najboljem slucaju. Ona sa ukusima ocajna limun sta vec.

Valja li još uvek Pećko pivo Ps? Pio sam ga poslednji put 98' i od tada sam ga zapamtio kao do jaja pivo. Posle sam čuo da je njihov tehnolog zbog sranja na Kosovu zapalio u Valjevo i da radi u tamošnjoj pivari, pa je zbog toga Valjevsko pivo do jaja (ne znam, nisam probao, samo sam čuo).

Ne znam da negde u bg ima da se kupi jbg. A i ako ima zove se peja nema sanse da siptari menjaju ime, pakovanje ili nalepnicu sa siluetom velike albanije sa sve onim delom gore koji nije kosovo

Nije kao sto je bilo(bilo je kidalica jos ona etiketica lijepa) ali je dobro. Izvoze ga u celu evropu. Bolje od svih nasih, ubedljivo.