Prijava

Rađ, na letovanju u grčkoj i kad mi dopreme odozdo (ova raseljena lica koja idu katkad) s vremena na vreme, 50 centi limenka na kosovu

Za pivo je vazda bilo, koliko para, toliko muzike

Ne treba piti ta svakojaka jeftina govna

A za sta nije bilo tako? Pivo, klopa, gospodin hruban

Valja li još uvek Pećko pivo Ps? Pio sam ga poslednji put 98' i od tada sam ga zapamtio kao do jaja pivo. Posle sam čuo da je njihov tehnolog zbog sranja na Kosovu zapalio u Valjevo i da radi u tamošnjoj pivari, pa je zbog toga Valjevsko pivo do jaja (ne znam, nisam probao, samo sam čuo).

Valjevsko je smeće u rangu Jelena, samo što je još bljutavije.

Možda sam stvarno propustio neka nadrkana, ali baš nikad neću naručiti pšenično dok god mogu da naručim neku IPU(reme alert) recimo

Rađ, što se tiče IPA, moraš baš predrkanu neku Thornbridgeovu ili BrewDogovu, eventualno neki američki kurac ako je svež ako hoćeš da ti kvalitet opravda cenu. Tehnički sada je domaća scena sa IPAma jako dobra, i odnos cena kvalitet kida, posebno kod Hoptopoda i Albina, a pored njih dobar je i Matador Tronov (Tron je zapravo počeo da kida kao pivara) i Crow Tribe za leto.

Brewgog jebe kevu onaj plavi jaci

александаркг

Rađ, na letovanju u grčkoj i kad mi dopreme odozdo (ova raseljena lica koja idu katkad) s vremena na vreme, 50 centi limenka na kosovu

a taj rad https://emojipedia-us.s3.amazonaws.com/thumbs/120/emoji-one/104/thumbs-up-sign_1f44d.png
Wrlo werovatno ću u skorije vreme da odem do Kosova, u tom slučaju ću morati da overim

Reme, to i uzmem da se BAHATIM, nego nam reci lepo koliko često naručuješ pšenično pivo

Jasam opet poceo (posle 16 godina) da ocu da popijem pivo i zakljucci do sada su:
Zajecarsko-moze da se pije, za razliku od onog pre, ukus nije los, jedno je OK ali vec dva ostavljaju toliku gorcinu da moras nesto da pojedes da bi je se oterasio.
Niksicko-ni blizu onom nekad, ali bolje od onog sto se punilo u Cacku, onako, ajd moze.
Jelen-nisam hteo da probam, samo sam pomirisao, to je isto ono djubre.
Lasko-ponajbolje od svega sto sam probao.
Jel video neko od vas da ima negde da se kupi KAISER pivo, zlatna limenka, ono sto smo rokali 90-tih? Nema ga nigde mamicu mu, to je bilo pivo...

Sa tim kaizerom ne bih mazao gume na kolima kolko je gadno

Ja sam probao Laško pre par godina na festu, došlo mi da bacim limenku. Niđe veze sa starim pivom što je bilo u crnoj limenci...

Skopsko-valja. Ako ima jos ona 0,33 limenka ufff svrs

E ja ga pijem već par dana uveče kad dođem sa posla (0,5 doduše) i nije loše. Mada ja dođem žedan, verovatno bih stukao i jelenka bez problema lolo

treba uvesti zakon da ako oćeš da piješ pivo i da kenjaš o pivu, moraš jedan dan da provedeš s likovima što asfaltiraju puteve preko leta, deset sati u onih sedamdeset pušećih stepeni dok se valjci kotrljaju oko tebe, e posle toga da vidiš kako je lav u staklu sladak

usput vidiš i kako je tuširanje slatko

Srpska kuća piva kod studenjaka na nbg ima domaća zanatska piva i jeftini su (tipa točeno 0.5 je 200-260 din) pa eto ko voli može da poseti. Imaju valjda i na Crvenom krstu

Najvise volim kad moji ortaci i ja sednemo, gledamo utakmicu, pijemo pivo i jedemo kikiriki. Pricamo kako varamo svoje zene, a kosulje nam raskopcane da se vide maljave grudi jer smo muskarcine.