Prijava

Instalirao sam GR4, i kad uštekam bas, imam input, mogu da naštimujem sve, skacu ona sranja kad okinem žicu, ali nikako ne mogu da dobijem zvuk, nema outputa? Jel zna neko u čemu je problem?

Nisam, cujem zvuk ovako, samo zice, bez struje :D

Jesu li ti uključeni zvučnici ? :D

Daj bre ljudi, ja trazim ozbiljne odgovore, izgubih zivce, ceo dan danas pokusavam da namestim to, procitao sam jedno 50 strana foruma nekih i svakojakih sranja sam se nagledao.

A ti lepo uzmi pravo pojačalo pa u struju... Ja sa tim programima i softverima nikad nisam petljao.

U koji ulaz si uključio?

Probao sam i line-in i mic i onaj spreda kod cd-roma, nista, cudno mi je to sto ima input, mogu da nastimujem bas, znaci da registruje i da je dobro ukljucen...

A ti lepo uzmi pravo pojačalo pa u struju... Ja sa tim programima i softverima nikad nisam petljao.

Jebiga, ni bas nisam kupio, pozajmio mi je drug dok ne kupim svoj.

E, znaš šta. Idi u Sound i proveri da li ti je pojačan input, pojačaj sve.
Često stoji na mute. :)

Ma sve sam ukljuci ta sranja, sva su pojacana i nijedan nije mute. Jedino wave mi je smanjen na minimum jer kad ga pojacam ispusta neke ludacke zvuke i pisti. ŠKK?!

To se i meni dešavalo, ali ne mogu da se setim šta sam na kraju uradio.
Mada ti ovo verovatno i nije od neke pomoći :)

Reinstaliraj komp :DDD

Имао сам скоро сличан проблем. Ајде наброји ми шта ти је где прикључено. (инпут, аутпут, мик...)

Шта ће ти уопште Гитар риг? Мислим да мош и без.. само лагује поприлично.

A svi programi laguju. Pedala je keva, ako nemaš pojačalo. :)

Уф, сад сам се сетио :)
Али мање лагује у гитар ригу, бар мени.

Зајеби АЅiО, селектуј (или инсталирај ако немаш, вероватно ако си на иксПе) wasapi драјвер за звук у подменију Аудио ен миди сетингс. Затим, отвори таб Раутинг, па селектуј инпут и изабери леви и десни (1,0). То је то, отприлике.