Prijava

mylyca

Ја мислим да Џими само испитује територију, ко су потенцијали нападачи на његову маленкост на ревији. У преводу, ко ће га одломити од батина.

Koji win. :D

Ууу, зајебано, Царо!

Džimi je tih, pedantan i umjeren. Nije ni čudo da je otvorio ovu temu.

bilo baš zajebano al rešilo se srećom dobro, čak su panduri bili naišli a ovaj matori debeljaš im odmahno rukom kao sve ok, kompa su samo takva. posle sam saznao da je visio po zatvorima i to, diler cinkaros i sve sto ide...

Stankela lololo

Proglasavam ovog Caru za Vicekralja! Dodji vamo, sedi mi sa desne strane. Dzimi, aj malo se pomeri da prodje covek, tako...

Mda...I ja nešto kontam Luli

То може само женско да буде. Јер, ако ме нападне мушко, једноставно ћу му скршити пичку и крај. Ако ме нападне женско, не бих знао шта да радим, пошто никад нисам тукао жену, нити ћу.

Хаха, фино се ограђујеш :) А ако те нападне циганка?

Лули, линкуј јој доказ да сам фин и педантан.

Славко, ти зајебан? :) Та, немој ме засмејавати.

У праву си брате. Нисам зајебан ни зере.
Сећам се, једном давно, док сам још био балаво дерле, како сам се курчио на скејту, пред силним пичићима. Цео крај је био мој, сваки тротоар и свака педаљ бетона.
А онда једном падох и дочеках се на горњу леву јединицу и окрњих зуб.
Сви су ми се смејали.
Али то није поента приче.
Поента приче је да ми нико није пружио помоћ.
Сам сам видао своје ране. Е то је зајебано, морате се сложити са мном.

Сам сам видао своје ране. Е то је зајебано, морате се сложити са мном.

Jeste, jeste. Aj ti dodji sa leve strane. Dzimi, samo da prodje, malo se pomeri, e, tako... Ajd, sedi. Pricaj mi o detinjstvu! :D

Лули, линкуј јој доказ да сам фин и педантан.

Evo dokaza. Mada niko nije rekao da si fin.

Отаку, дуга је то прича, а грло ми се напрасно осушило...

Hajd mi zaključamo ovu zajebanu temu, mLogo bre zajebanih ovde.

Vis da je coveku presusilo grlo!

Dzimi, aj po pivo!

Ал' да буде 'ладно. Молим те.

Хаха, фино се ограђујеш :) А ако те нападне циганка?

Ух, па сад...
Океј, онда би радио аперкат.

Pa ne znam Luli, ja nisam odavle a i nova sam, to mi je lepo i pedantno rečeno skoro.
Nije me uverilo nešto ovo u zajebanost. Daj još koji link a dotad će Slavkec da nam priča o svom hudom životnom iskustvu.

Прво пиво.