Prijava

Da li se ponašate drugačije nego na Vukajliji? Ako se ponašate drugačije, jel to bolje ili gore ponašanje nego na Vukajliji?

Evo ja da počnem. Na Vukajliji se ponašam primereno, ni sa kim se nisam posvađao niti reagovao na neku provokaciju. U životu van Vukajlije sam trpeo razna sranja u životu (ne od strane porodice, daleko bilo), tako da ponekad malo fali da mi pukne živac, a ako pukne, ljudi beže na sve strane. Ili jednostavnije rečeno, ja sam melanholik. Mislićete da pravim ovu temu zato što sam baš skenjan (što ponekad i jesam) i da nemam druga posla, ali nije zbog toga. Ako neko ima problema u svom životu, može da podeli to s nama Vukajlijašima. :)

I da dodam, trudio sam se da tema izgleda što ozbiljnije. Ako može bez spemovanja da prođe. :)

Исто. Јебем много.

Уживо сам иритантна за разлику од вукајлије.

На Вукајлији трпим свачија срања и веома сам толерантан. Уживо не. Уживо врло лако одјебем људе.

Што се тиче идеологије, исто што причам на вуки, причам и уживо. То могу да потврде ови који ме знају. :)

Ja se isto ponašam. Osim jebanja...Ovdje ne jebem...A u stvarnom životu još manje...

Ako može bez spemovanja da prođe.

Jesi optimista i u životu van Vukajlije?

Voajerisem ljudske zivote i sudbine kao i ovde. U sustini svi smo isti i napolju i unutra.

Ja nisam u stvarnom zivotu promiskuitetna. Pa to nadoknadim ovde.

Zivot van vukajlije? O.o

I uzivo umem da budem smarac kad se uhvatim sa nekim o nekim temama koje nisu za siroku javnost. I uzivo umem da se pokacim na brzinu, jer sam kolerik, ali sve to brzo prodje, nisam zlotvor i zlopamtilo. Samo sto se uzivo vise smejem. Sto kaze Dzimi- sto se tice ideologije- takodje isto, samo sto je razlicita kolicina informacija koju pruzam ljudima tamo i ovde.
I Dankane, covek lepo zamoli bez spema.

Уживо сам жешћи дркаџија.

Ја не знам какав утисак остављам на људе овде. Како им делујем. Ни како ме замишљају. Е такав сам исти у животу.

Много сам повученији, али и много лошији човек. Волим да кењам и да хејтујем, али и да се укурвим и ућутим кад треба. Што се тиче простаклука као нпр ових мојих са сајта, кад сам са поузданом екипом у опуштенијој варијанти много одвратније ствари причам.

potvrdjujem. predrazinju ne mozes izmamiti osmeh ni kad ga golicas.

ja sam ista. valjda. neam pojma.

Evo, neka kažu koji me znaju. Ja sam isti i tamo i ovde.

Ја први пут кад сам видео Предражиња, усро сам се да ме не пребије. Много је зајебан.
А кад схватиш да има клона, скењаш се скроз.

Jesi optimista i u životu van Vukajlije?

Može se reći. Smatram da čoveku život može da bude mnogo bolji u bilo kom smislu. Samo treba više da se potrudi oko nekog svog unutrašnjeg pronalaženja i na konju je. Šta sam ja to upravo rekao? :)

Е, и ја сам исти. Зна Џими. Смарач сам.

Mr. Moon, onda stvarno imas dobre sise.

пијем пуно :) и филозофирам уживо много више него овде